Espadrilleri Şimdi Alın, Seneye Giyin

Espadrilleri Şimdi Alın, Seneye Giyin

Yaz sezonunda ayakkabı deyince akla ilk espadriller geliyor. Geçen sezon da herkes tarafından ilgi gören espadriller uzun bir süre popülerliğini sürdürüeceğe benziyor.

Espadril Ayakkabı Modeli

Marin temalı kombinler dendiğinde ilk akla gelen ayakkabı olan espadriller, denizci stilinizde size şıklığıyla eşlik edecek. Özellikle yaz tatilinde konforu ve rahatlığı, günlük şehir hayatının koşuşturmacasında da şıklığıyla tercih edilen bu ayakkabılar en gözde tasarımlar arasında.

Espadril Ayakkabı Modelleri

Espadriller düz renklerde karşımıza çıktığı gibi, farklı birçok deseni de üzerinde barındırabiliyor. Özellikle geometrik desenlerin bu ayakkabı modeline çok yakıştığını söyleyebiliriz. Yazlık elbiseler, denimler, rahat spor eteklerle espadrilleri kombinlerken ışıltılı aksesuarlarla da hareket katabilirsiniz.

Bayan Espadril Ayakkabı Modelleri

Rahat ve spor kombinlerinizde size konforu yaşatabilecek olan bu ayakkabı modeli ile muhakkak tanışmalısınız. Üstelik espadril almanın şimdi tam zamanı. Popülaritesi uzun zaman geçmeyecek bir ayakkabıya indirimli olarak sahip olacaksınız, bizden söylemesi.

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *