Eskiyi Hatırlatacak Nostaljik Bir İftar Deneyimi…

Eskiyi Hatırlatacak Nostaljik Bir İftar Deneyimi…

İftar Mekanları: Swissôtel The Bosphorus

SWISSÔTEL THE BOSPHORUS ISTANBUL’DA UNUTULMAYACAK BİR RAMAZAN DENEYİMİ…

Swissôtel The Bosphorus İstanbul, 1 Ağustos tarihinden itibaren Ramazan ayına özel hazırladığı menülerle Cafe Swiss Restoran’da eskiyi hatırlatacak nostaljik iftar ziyafetleri sunuyor.

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul bünyesindeki Cafe Swiss Ramazan ayı boyunca misafirlerine açık hava ve boğaz manzarası eşliğinde zengin menüsü ve geleneksel tatları ile nostaljik bir ramazan keyfi yaşatıyor. Açık büfe olarak hazırlanan Ramazan menüsü, hurma, pestil, zeytin gibi klasikler ile başlayıp Türk mutfağının vazgeçilmez iftariyelikleri, zeytinyağlıları yöresel yemekler, peynirler, ekmek ve pide çeşitleri, lahmacun, sıcak-soğuk et ve balık alternatifleri, kebap çeşitleri ile devam ediyor.

Cafe Swiss’de canlı fasıl eşliğinde iftar yemeğinin kişi başı bedeli KDV dahil 130 TL dir.

Swiss Gourmet’de İftar Lezzeti…

Ev yapımı taze hamur işleri, pastaları, çikolataları ile zengin peynir çeşitlerine sahip Swiss Gourmet, farklı hizmetleri ve lezzetleri ile Ramazan ayı boyunca da İstanbullular’ın tercihlerinin başında geliyor. Swiss Gourmet’nin farklı çeşitlerdeki iftariyelikleri, mezeleri, lokumları ve geleneksel Türk tatlıları iftar sofralarını renklendiriyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca Lobby Lounge’da arzu edenler iftar sonrası ramazanın geleneksel içecekleri sahlep ve bozayı yanında leblebi ile tercih ederek sohbetlerini tatlandırabilirler.

Paylaşmanın keyfi…

Paylaşmanın daha da önem kazandığı Ramazan ayında Swissôtel The Bosphorus, Istanbul, siz ve dostlarınız için çok özel programlar sunuyor. Konforlu toplantı odaları ve ferah bahçesi özel gruplarınız için düzenlediğiniz eşsiz iftar ziyafetleri mekanına dönüşüyor. Dilerseniz, açık büfe dilerseniz set menü olarak hazırlanacak iftar menünüze 5 kişilik bir fasıl heyeti de eşlik edebilecek.

Swissôtel The Boshorus, İstanbul’da nostaljik, keyifli ve unutmayacak bir Ramazan sizleri bekliyor…

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için 0212 326 11 00/ 3305

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir