Erenköy’ün Gözde Butiği Mor İnci Şimdi de Konya’da!

Erenköy’ün Gözde Butiği Mor İnci Şimdi de Konya’da!

Mor İnci Butik Erenköy

İlk olarak Bulgurlu‘daki mağazasıyla müşterilerine özel alışveriş deneyimleri yaşatan Mor İnci Butik, geçtiğimiz sene düzenlediği özel bir açılış ve defile ile Erenköy‘deki mağazasını da açmıştı. Kısa süre içersinde Erenköy’ün en gözde ve tanınan butiklerinden biri haline gelen Mor İnci özellikle mimari dekorasyonu ve müşteriyle sağlanan birebir iletişim sayesinde özellikle tesettürlü hanımların ilgi odağı haline geldi.

Mor İnci Butik Erenköy

Mor İnci Butik‘in seçkin mağazalarında dünyanın en gözde markalarının ve çok özel tasarımcıların ürünlerini bulabilir, uzman personelin size sunduğu kişiye özel stil danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mor İnci Butik Konya

Mor İnci Home çok yakında Konya’da!

Her sezon koleksiyonunu birbirinden özel ve şık ürünlerle geliştiren Mor İnci şimdilerde bambaşka bir heyecana daha ev sahipliği yapıyor! Konya’nın en seçkin ilçesi Meram‘da açılacak ve sanayici Tahir Polat’ın eşi Emine Polat tarafından işletilecek Mori İnci Home mağazası ile butik alışveriş kavramını bir adım daha öteye götüren Mor İnci, bu yeni şubesi ile güzellik salonu, butik ve kahvaltı salonunu bir arada sunuyor.

Özellikle Konya ve çevresindeki illerde İstanbul kalitesini arayan hanımlara hizmet vermeyi amaçlayan mağaza, tüm hizmet kalitesi ve göz alıcı dekorasyonuyla Mor İnci çizgilerini taşıyor. Şubat ayı içersinde seçkin konuklarında yer alacağı özel bir açılışla müşterilerine hizmet vermeye başlayacak Konya Mor İnci Home şimdiden merak uyandırmayı başardı.

Mor İnci’nin kurucuları İsmail Yıldızlı ve Meltem Yıldızlı, farklı illerde de franchise verilerek daha fazla Mor İnci açılması yönünde çalışmalarda bulunmaya devam ediyor.

Mor İnci Butik Bulgurlu

İletişim için:

Mor İnci Facebook & Mor İnci Website

Mor İnci Butik – ERENKÖY
İstasyon Cad. No:32/B Erenköy İstanbul
Tel: 0216 386 77 57

Mor İnci Butik – ÜSKÜDAR
Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No.118/A Üsküdar-İstanbul
Tel: 0216 328 49 82

Yorumlar

“Erenköy’ün Gözde Butiği Mor İnci Şimdi de Konya’da!” için bir cevap

  1. Dilara dedi ki:

    Keşke franchise vermeden once kime verdiklerine bir baksalarmis, Konya magazasinin sahibi Seda Hanim musterilerle berbat bir uslupla konusuyor. Karsi tarafa firsat vermeden kaba bir sekilde cumleleri siraliyor. Bir daha adimimi atmayacagim cok kotu bir magaza. Calisan personel de kendisi gibi ustelik, satis yaparken bile kibar olmayi beceremiyorlar sonrasindan hic bahsetmeyelim. İstanbul kalitesi demissiniz ama uzaktan yakindan alakasi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir