Roman’nın Şık ve Asil Kaban Modelleri

Roman’nın Şık ve Asil Kaban Modelleri

Roman Kışlık Kaban Modelleri 2014

Roman her sezon koleksiyonunda, tasarım çizgisini trendlere göre yenilemektedir. Özellikle şehirli ve çalışan hanımları hedef alan markanın, 2013-2014 Sonbahar/Kış kaban modelleri yine harika! Kreasyonda dikkat çeken parçaların sayısı oldukça fazla… Kış stilinizde estetik dokunuşlar arıyorsanız Roman‘ın yeni sezon modellerini tercih edebilirsiniz.

Roman Kışlık Kaban Modelleri 2014

Roman yeni sezon koleksiyonunda modellerin tamamına baktığımızda şıklığı ve asilliği bir arada görüyoruz. Özellikle klasik giyinmeyi seven hanımlar için kalıplardaki rahatlık ve şıklık dikkat çekici zariflikte. Her sezon minimal formlar trendler arasındaki yükselişini çok hızlı sürdürmekte. Roman minimalist çizgilerin de aynı zamanda en iyi temsilcisi olan markaların başında geliyor.

Roman Kışlık Kaban Modelleri 2014

Roman kabanlarıyla ciddiyet ve resmi bir hava estirirken, zerafet çizgilerinden de asla ödün vermiyor. İş ve kariyer sahibi bayanların hanımefendiliğini ön planda tutarak, toplumdaki sosyalitesini kıyaeftlerinin kreatif görselliğiyle elit bir seviyeye çıkartabiliyor. Roman bir marka olarak stil giyinen bayanların gönlüne girmeyi başarabiliyor.

Roman Kışlık Kaban Modelleri 2014

Kaban ve manto modelleri sezon başı fiyatlarıyla el yakıyor! Bazen birkaç model almayı tercih ederken, tek model ve renkle de yetinebiliyoruz. Oysa sezon trendlerinin yansıtıldığı model çeşidi de bir hayli fazla. %50 indirimlerin başladığı şu günlerde kaban almanın tam zamanı!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir