Erenköy’ün Eskilerinden, Minay Butik

Erenköy’ün Eskilerinden, Minay Butik

 

Minay Butik Erenköy

Erenköy Butiklerinin En Eski Adresi Minay Butik

AYŞE KARLITEKİN ve MİNE ÜSTEK tarafından 1996 yılında kurulan MİNAY BUTİK stil ve moda konusundaki birikimleri müşterisinine sunmanın heyecanını yaşıyor…

Minay Butik 14 yıldır, modayı müşterilerinin zevk ve istekleri doğrultusunda hazırlayarak, uzmanlaşmış kadrosu ve nazik tavrıyla müşteri memnuniyetine özen gösteriyor.

Minay Butik, müşterilerin beğeni ve zevkini dikkate alarak her bedene ve isteğe göre özenle oluşturduğu seçkin kolleksiyonuyla giyinmeyi sanat estetiği ile buluşturuyor. Modanın trendlerini, renklerini, dünyasını, ünlü tasarımcıların yepyeni çizgilerinin yeniden yorumlandığı koleksiyonların keşfedilmesi için Minay Butik kusursuz bir buluşma noktası…

Minay Butik Gömlek ve Bluz Modelleri

Minay Butik de Ethem Efendi Caddesi’nin en eskilerinden…

“Eskiden şık giyinmek isteyen kadınlar kumaşların kalitesine çok dikkat ederdi. Şimdi bunun yanına tasarım da eklendi.” diyor.

Herkes gibi Mine Hanım da müşterilerin en çok farklılık aradığını söylüyor. Bu yüzden ona göre tesettür giyim de atölye çalışması şart. Butikte kişiye özel dikim grubu var. Ama en güzel yanı büyük beden çalışmaları. Neredeyse bütün tasarımları 52 bedene kadar bulabilmeniz mümkün.

Minay Butik’in tedarikçileri kimler?

Minay Butik, yurt içi ve dışındaki defileleri, modayı, trendleri takip ederek doğu ile batının kusursuz bir sentezini kolleksiyonlarına taşıyorlar.

Minay Butik Etek ve Elbiseler

Minay Butik Tesettür Giyim Koleksiyonları

Her koleksiyon döneminde Minay Butik, müşterilerinin taleplerini ve beklentilerini doğru bir şekilde algılamaya çalışarak, kumaş seçimine özen göstererek, özel koleksiyonlar oluşturur. Kişiye özel tasarımlarla, gümüş ve dogal taşlardan oluşan aksesuarları beğeninize sunuyor.

Minay Butik
Adres: Ethem Efendi Cad.mHatboyu Sok. No:9/A Kadıköy-Erenköy / İSTANBUL
Telefon: +90 216 467 39 48

 

Yorumlar

“Erenköy’ün Eskilerinden, Minay Butik” için bir cevap

  1. firuze dedi ki:

    çok aradım ama pantolon üzerine ”uzun spor” ceket bulamadım ayrıca özel geceler için hep etek ,elbise modelleri var ben gece için parlak parıltılı veya sade pantolon ,üzerine uzun , çok değil buna benzer birşeyler arıyorum…nasıl bulabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir