Enerjinizi Yükseltecek 5 Yaz Ortası İndirimi

Enerjinizi Yükseltecek 5 Yaz Ortası İndirimi

Tesettür Giyim Markalarında Yaz İndirimi

Yaz boyu radarınıza takılan ancak cep yakan fiyatları yüzünden elinizin gitmediği o harika parçalara şimdi yeniden göz atın! Tesettür giyim markaları sezon ortası indirimleriyle alışveriş çılgınlığının ateşini bir kere daha yakıyor.

Tuğba Venn 2018 Koleksiyonunda Yaz İndirimi

Tuğba Venn’de Yüzde 50 İndirim Zamanı

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi bir kez daha başaran Tuğba Venn, sezon ortası indirimiyle gönülleri de fethediyor. Birbirinden özel parçalarla sıcak günlerde serin ve şık silüetler sunan marka, %50 indirimiyle dolapları doldurmayı hedefliyor. Cep yakmayan fiyatlarıyla sadece bu yaz değil, sonraki sezonlarda da yanınızda olmayı başaracak TuğbaVenn’in indirimli ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

Nihan Giyim 2018 Koleksiyonunda Yaz İndirimi

Nihan’da da Yüzde 50 İndirim Çılgınlığı

Her geçen gün yenilenen tesettür markalarından Nihan, 2018 ilkbahar – yaz koleksiyonuyla bakışları üzerine çekti. Dış giyimde olduğu kadar elbise, etek ve tunik tasarımlarıyla da ilgi toplayan marka, yüzde 50 indirime girerek alışveriş çılgınlığını başlattı. Henüz tatile çıkmayanlar ya da önümüzdeki sıcak ayları en serin şekilde tamamlamak isteyen Nihan’ın koleksiyonuna mutlaka göz atmalı. Bununla beraber hazır indirim zamanıyken anahtar parçaları da unutmamak gerek.

Kayra Giyim 2018 Koleksiyonunda Yaz İndirimi

Kayra’da Hesaplı Şıklığa Davet Ediyor

Sezonun trendi bir pileli etek, bir pardösü ya da konforlu ve şık bir elbiseye mi ihtiyacınız var? Kayra‘nın geniş koleksiyon ürünlerine bakarak siz de anahtar parçaları dolaplara ekleyebilirsiniz, hem de indirimli halleriyle. Sadece eski sezona değil, tüm ürünlerinde yüzde 30 indirim uygulayan Kayra, her yaşın tesettürlü kadınını hesaplı şıklığa davet ediyor.

Armine Giyim 2018 Koleksiyonunda Yaz İndirimi

Armine’de Fırsat Ürünleri

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonuyla daha gençleşen Armine, fırsat ürünleriyle tesettürlü kadınları alışverişe davet ediyor. Sadece klasik şık parçalarla yetinmeyen, modanın sportifleşen görünümlerini de yakalayan marka her yaşın kadınına hitap etmeyi başarıyor. En gösterişli davet elbisesinden en cool tuniklere kadar koleksiyonda yer bulan ürünler, yüzde 60 indirim fırsatıyla dolapların hem şık hem hesaplı ürünleri olacak.

Sertms Giyim 2018 Koleksiyonunda Yaz İndirimi

Setrms’de En İndirimli Yaz

Gündüz şıklığından gece şıklığına kadar birçok tasarımı koleksiyonuna taşıyan Setrms, en indirimli yaza merhaba diyor. Sezon ortasında dolapları ve hatta tatil bavullarını en cool parçalarla doldurmak isteyenler bu yüzde 50 indirimi asla kaçırmamalı. Enerjinizi yükseltecek, konforunuzu sağlayacak birbirinden özel parçaları gözden kaçırmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *