En Sevilen Lezzet Durağı Çanak Kebap & Katmer

En Sevilen Lezzet Durağı Çanak Kebap & Katmer

Alkolsüz Mekanlar İstanbul Çanak Kebap Katmer

Alkolsüz Mekanlar: Çanak Kebap & Katmer

Bu heberimiz lezzet düşkünleri ve kebap tutkunları için! İşte size tadına doyulmaz kebap çeşitleri ve enfes tatlıların sunulduğu bir mekan önerimiz var: Çanak Kebap & Katmer.

Lezzetli kebaplarıyla ve müdavimi olacağınız katmeriyle ünlü Çanak Kebap & Katmer 2004 yılından beri İstanbul’da hizmet veriyor. Ülkemizin en zengin yemek kültürüne sahip ili olan Gaziantep’in yöresel yemeklerini nezih, temiz ve modern bir ortamda bulabileceğiniz Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem Kadıköy’de tüm İstanbul’luların hizmetinde.

Alkolsüz Mekanlar İstanbul Çanak Kebap Katmer

Zengin kebap menüsünden zeytinyağlı çeşitlerine, yöresel lezzetlerden birbirinden lezzetli tatlılara kadar geniş bir menüyle hizmet veren Çanak Kebap & Katmer, damağına düşkün misafirlerin en gözde mekanlarından biri. Çanak Kebap Katmer, işletmecisinin 25 yıllık tecrübesi ile çok kısa sürede damak lezzetine önem verenlerin beğenisini kazanmıştır ve kazanmaya da devam etmekte.

Alkolsüz Mekanlar İstanbul Çanak Kebap Katmer

Çanak Kebap & Katmer‘de müşteri konforu için de her türlü imkan sağlanmış. Çocukların oyun ve yemek salonu, özel toplantı odası iş toplantıları ve özel gün toplantıları için tasarlanmış 350 kişilik salonda huzur ve rahat ortamda yemeklerin lezzeti ile birlikte ortaya unutamıyacağınız bir gün çıkmakta. Çanak Kebap & Katmer‘de haftanın 7 günü Sabah 11.00′ de servisi başlayıp, akşam 23.00 de ise servis sona ermekte.

Alkolsüz Mekanlar İstanbul Çanak Kebap Katmer

Alkollü içecek servisinin olmadığı en nezih yeme-içme mekanlarından biri olan Çanak, gruplar için de zaten hesaplı olan fiyatları üzerinden çok uygun indirimler yapabiliyor. Yılların ustası işletme sahibi Mustafa bey’in “bazı güzellikler anlatılmakla olmaz bizzat yerinde görmekle olur” sloganı ile özel üretim olan “katmer” tatlısını muhakkak tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Çanak Kebap & Katmer
Adres: Acıbadem Cad. No: 115 Kadıköy / İstanbul
Tel: (0216) 325 22 34 – 339 08 05 – 339 08 06

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir