En Hesaplı 10 Tesettür Mayo Modeli

En Hesaplı 10 Tesettür Mayo Modeli

Ranuna Pembe Tam Kapalı Mayo Modelleri

  • Pembe Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al
  • Açık Pembe Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al

Tatil planları tamam. Bavullar hazırlanmaya çoktan başlandı. Tesettürlü kadınınsa tatil bavulu için ilk ihtiyacı belli. Rahat edeceği, denize girerken sıkıntı yaşamayacağı bunlarla beraber güzellikten ödün verdirmeyecek bir mayo. Tatilin her anında ihtiyaca yönelik tasarlanan, farklı parçaların bir araya geldiği mayolar, renk renk model model karşımıza çıkıyor. Cep yakmayan hesaplı fiyatlarıyla da kendini sevdiren mayoların 10 harika tasarımı merceğimiz altında. Sizin ihtiyacınız hangisi?

Ranuna Tam Kapalı Mayo Modelleri

  • Turkuaz Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al
  • Mint Yeşili Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al

Tam Tesettür Mayolar

Aile plajında deniz keyfi sürecekler için tam kapalı tesettür mayolar ihtiyaca yönelik tasarımlardan. Bir o kadar sade olmasına karşı kimi zaman minimalist çizgilerle hayat bulan mayolar, soft renkleriyle de hem daha az dikkat çekiyor hem de kreatif seçenekler sunuyor. Deniz keyfinin sonunda üzerinizde çıkarmak istemeyeceğiniz, günü sadece mayonuzla bile tamamlayabileceğiniz bu parçalar, uygun fiyatlarıyla bir kere daha kendini sevdiriyor.

Ranuna 2016 Tam Kapalı Mayo Modelleri

  • Nar Çiçeği Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al
  • Saks Tam Kapalı Mayo – Ranuna: Satın Al

Denizin birbirinden güzel onlarca farklı tonu, tesettür mayolarında da kendini gösteriyor. Güneş çekmeyecek açık tonları, dikkat çekicilikten bir o kadar uzakken, kolay giyilebilir fermuarlı tasarımları ve konforunuzu yerinde tutacak kumaşlarıyla seçimleriniz arasında mutlaka yer almalı.

Tam tesettür mayolar içinde yer alan ancak sporcu mayolarının bir benzeri tasarımlar da ihtiyacınız olacak bir diğer parça. Denizin keyfini sonuna kadar sürmenizi sağlayacak, tam tesettür mayolara göre daha dar ve hatta tayt diyebileceğimiz kumaşları suda hareketlerinizi kısıtlamayacak.

Mayovera Barok Desen Tasarım Mayo Modelleri

  • Pembe Barok Desen Tasarım Mayo – Mayovera: Satın Al
  • Ekru Barok Desen Tasarım Mayo – Mayovera: Satın Al

Yarı Tesettür Mayolar

Tam tesettür mayoları sepete attıysanız sırada yarı tesettür mayolar yer alıyor. Kadın kadına olduğunuz zaman da hataya düşmemenizi sağlayacak bu tasarımlar, zarif kesimleriyle de kendini sevdiren mayolardan.

Siyah, lacivert gibi koyu renklerle tasarlanan mayolar, renkli çizgilerle hareket kazanıyor. Yazın en sevilen renkleri pembe ve mavinin de açıktan koyuya birçok farklı tonu tesettür mayolarında kendini gösteriyor.

Adasea Yarım Kapalı Mayo Modelleri

  • Koyu Lacivert Yarım Kapalı Mayo – Adasea: Satın Al
  • Petrol Yarım Kapalı Mayo – Adasea: Satın Al

Abartıdan uzak, oldukça minimal, dikkat çekmeyen ve şık duruşlarıyla koleksiyonlarda yer alan tesettür mayo tasarımları, hesaplı fiyatlarıyla da tatil bavuluna girmeyi hak ediyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir