En Güzel Eteklerle Ramazan Bayramı Kombinleri

En Güzel Eteklerle Ramazan Bayramı Kombinleri

Qupra Plili Etek Modelleri - Betül Gedik

“Nerede o eski bayramlar?” demiyor ve en güzel kıyafetlerle bayram sevincini yaşatmaya devam ediyoruz.

Şimdi sezonda ki en güzel etekleri bayramda giyinme zamanı! Peki ama nasıl? Desenliden sadeye, romantikten sportif eteklerle en zarif ve şık bayram kombini hazırlamanın püf noktalarına gelin birlikte bakalım..

Bayramlık Desenli Etek Kombinleri

Bayramlık en güzel desenli etekler için tıklayın!

Bayrama Desenlerle Kontrast Kombin

Bayram şıklığını yansıtmak için kontrast renk uyumlarını kullanın. İki zıt ve canlı tonun bir araya gelince yakaladığı iddialı görünüm için en iyi seçenek desenli parçalar. Lacivert zemin üzerindeki ekru desenli bir etek ve bluzu takımlayıp turuncu çanta ile kontrast uyumu yakalayın. Beyaz ya da ekru ayakkabı ve şal tercih ederek dengeyi sağlayın. Şıklığınızı da gümüş takılarla arttırın.

İşlemeli Etek ile Bayram Kombini

Mango Etek
Mango Gömlek
Aker Şal
Mango Çanta
Mango Sandalet
Mango Yüzük

Bayrama Sıcak Dokunuş

Baharla birlikte güneş kadar sıcak ve bir o kadar da enerji dolu renklere yönelin. Işıltılı görünümler ve romantik detaylarla bayramda dozunda şıklığı yansıtın. Etek ucu işlemeli bir tasarımı drape detaylı gömlekle eşleştirin. Etekle uyumlu renkte bir şal, vinil sandaletler ve gold takılarla bayramda zarafetinizi konuşturun.
Bayramlık Etek Kombinleri

Bayramlık en güzel etekler için tıklayın!

Bayramda Bembeyaz Bir Görünüm

Bayramda son zamanların trendlerinden olan tek renk uyumuyla şıklığı yakalayın. Bunun için aynı renkten iki hatta üç parça seçmeniz gerek. Mesela beyaz etek ile gömlek, yine aynı renk çanta hatta yakın tonlarda bir şal…

Etek-gömlek-çanta üçlüsünü ve neredeyse beyaza yakın tonlarda olduğu için şalı birlikte kombinleyerek tek renk görünüm kazanabilir, ikonik bir detay ekleyerek de tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Nasıl mı? Topuk detayıyla dikkat çeken vinil sandalet ve taşlı gold takılar tercih ederek.

Qupra - Maq Design Etek Modelleri

Bayramlık en güzel etekli takımlar için tıklayın!

Bayramda Eteklerle En Güzel Kombinler

Baştan aşağı bembeyaz bir görünüm kadar iddialı diğer bir tarz da tabi ki siyah ile beyazın birlikteliği. Yine bayram şıklığını en kolay haliyle yakalamak için siyah bir eteği beyaz bluz ile kombinleyin. Asil ve zarif bir görünüm için ayakkabı, çanta ve şal da siyah olmalı. Biraz renk katmak isterseniz çantayı kırmızı seçerek yine kontrast bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir