En Güzel Ayakkabıyla Hayallerinize Adım Atın

En Güzel Ayakkabıyla Hayallerinize Adım Atın

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

Hayatınız boyunca yaşayacağınız en özel günlerden biri olan düğün gecenizde, gelin ayakkabınızın kusursuz olmasını ister misiniz? Hayallere atılacak adımın ilki olan düğün gecelerine özel birbirinden eşsiz ayakkabılar tasarlayan Markatelli Gelin koleksiyonunu mercek altına alıyoruz.

Genç girişimci Melik Telli’nin, kına, nişan ve düğün hazırlıkları yapan gelin adayları için, ülkemizde bayan abiye ayakkabı üretiminin öncü firması Marcatelli’ye özel hazırlattığı Love serisi şimdi Marcatelligelin.com’da online satışta!

Love serisini konuştuğumuz Melik Telli;
Firmamızın amacı küçüklüğünden beri düğünlerinin hayalini kurmuş olan gelin adaylarıyla, hayallerine doğru adım atarken onları tamamlayan en şık ayakkabıyı buluşturmak, her adımlarında aşkı hissetmelerini sağlamaktır. Gerek ürün çeşitliliği gerekse el işçiliği bulunan özel ürünler açısından oldukça iddialıyız. Beyaz masumiyeti temsil eder ve beyazın ayrı bir asaleti vardır. Beyazın büyüsüne kapılan gelin adayları gül detayları bulunan ayakkabılarımızla bu büyüye romantik bir hava katabileceği gibi romantizmin en ideal örneklerinden olan dantelli ayakkabılarımızla da bu romantik büyüyü zarafetle buluşturarak en özel günlerinde göz alıcı bir görünüme kavuşabilirler.

Zarif, dantelli bir gelinliği olan adaylarımız göz alıcı işlemeleri bulunan ayakkabılarımızla zarafetlerine pırıltılı ihtişam katabilirler. Beyazı klasik bulan, renklerin enerjisine inanan ve farklılık arayan çılgın gelin adayları aradıklarını marcatelli gelin’in renkli duvaklı ayakkabısında bulacaklar. Rahatına düşkün gelin adayları şık ve rahat dolgu topuk ayakkabılarımızla tercihlerini hareketli sadelikten yana kullanabilirler. Love serimize özel olarak her gelin ayakkabımızın altında kırmızı bir kalp bulunmaktadır. Bu kalp gelini temsil etmektedir. Ayrıca gelin ayakkabısının altına isim yazma geleneğini göz ardı edilmeyerek gelinlerin bekar arkadaşlarının isimlerini yazabileceği kalpler tasarlanmıştır. Gelin adaylarımız en mutlu günlerinde marcatelli gelin ayakkabılarıyla küçük bir kız çocuğuyken hayal ettiklerini gölgede bırakacak kadar güzel bir görünüme sahip olacaklar.” diyor.

Koleskiyona göz attığımızda birbirinden çekici modeller, eşsiz tasarımlar ve işlemeler gözümüze çarpıyor.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

ROMANTİK DOKUNUŞLAR

Gül, dantel, çiçek, yaprak ve tül detayları ile zarafet ve asilliğin büyüsüne kapılacaksınız.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

GÖZ ALICI İŞLEMELER

El işçiliği bulunan özel ayakkabılarla en mutlu gününüzde en özel hissedeceksiniz.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

TÜKENMEYEN ŞIKLIK

Gün boyu topuklularla dolaşıp yorulduktan sonra gelin babetlerinizi giyecek, göz alıcı şıklığınızdan ve rahatınızdan ödün vermek zorunda kalmayacaksınız.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

DUVAKLAR ARTIK AYAKLARDA

Son trendleri takip eden, özgün, çılgın biriyseniz bu ayakkabılar tam size göre. Bu büyük günde de farklılığınızı herkese hissettireceksiniz.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

RAHAT ŞIKLIK

Rahatınızdan vazgeçmeyip doğal tavırlarınız ve şıklığınızla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

MODA ve BLOG YAZARLARININ MARCATELLİ’ye İLGİSİ BÜYÜK!

Sosyal medyada çokça takip edilen, en sosyal blogger ödülünün sahibi Merve Gizem Oluş (Bal Köpüğü Tasarım) ve Türkiye’nin ilk tesettürlü stil danışmanı Esra Seziş gibi isimlerde en özel günlerinde kullanacakları en özel ayakkabıları Marcatelli Gelin’den seçtiler.

Marcatelli Gelin Koleksiyonu

Blogger’ların ilgisini sorduğumuz Melik Telli; “ayakkabılarımızın pırıltılı ihtişamına dayanamayan Merve Gizem Oluş en güzel gününe ilk adımlarını atarken seçimini simli ayakkabılarımızdan yana kullandı. Marcatelli Gelin ayakkabılarının şık rahat cazibesine kapılan Merve hanım memnuniyetini blog sayfasında takipçileri ile paylaştı. Davet, kına, nişan ve düğün gibi en özel günlerinizde daha da özel hissetmek için siz de tercihinizi Marcatelli Gelin’den yana kullanabilirsiniz.” diyor.

MARCATELLIGELIN.COM’U ZİYARET ET

İşte Marcatelli Gelin koleksiyonundan sizin için seçtiğimiz gelin ayakkabıları

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir