En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Apple resmi olarak yayınladığı bir yazı ile en çok indirilen iPhone uygulamalarını bir listede sıraladı. Buna göre dünya genelinde her Apple kullanıcısının akıllı telefonunda olması gereken uygulamalar şu şekilde…

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları Replay

Replay

Bir video düzenleme uygulaması olan Replay, videolar üzerinde kolayca değişimler yapmanızı sağlıyor. Basit bir ara yüze ve kolay kullanıma sahip Replay telefonunuza zorlamıyor.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları Elevate

Elevate

Beyin egzersizi olarak da nitelendirebileceğimiz her gün düzenli olarak okuma, yazma, konuşma ve anlama egzersizleri yaptıran uygulama, düzenli olarak kullanıldığında odaklanma, konuşma ve kelime unutma gibi dertlerinize çözüm buluyor.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları Threes

Threes

Bu yılın hiç tartışmasız en çok tercih edilen ve indirilen oyunu Threes. Rakamları birbirleri ile eşleştirerek en büyük sayıyı yakalamaya çalıştığınız oyun kısa sürede bağımlılık yapabilir.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları Hyperlapse

Hyperlapse

Çektiğiniz videolara hız kazandırabilir veya ağır çekim haline getirip farklı video görüntüleri elde edebileceğiniz bu uygulama ile instagram için bol beğeni videolar hazırlayabilirsiniz.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları ProCam 2

ProCam 2

Pro Cam 2 ile telefonunuz ile profesyonel bir fotograf makinası kullanır gibi fotograf çekebilirsiniz. Herhangi bir yan uygulama kullanmadan veya efekt vermeden Pro Cam 2 ile her tür ayarı yaparak canlı ve göze hoş gelen görüntüler yakalayabilirsiniz.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları 24me

24me

Kendinize bir asistan tuttuğunuzu düşünün. Bu uygulama ile her daim bir asistanınız varmış gibi size yardımcı oluyor ve gün içerisindeki programlarınızı aksatmamanızı sağlıyor.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları Swiftkey Klavye

Swiftkey Klavye

Bu klavye uygulaması ile öncelikle 800’den fazla emojiye sahip oluyorsunuz. Otomatik düzenlemesi ile göz dolduran sonraki kelime tahmininde de açık ara en iyi uygulama olan Swiftkey Klavye, özellikle çok mesajlaşanlar için gayet kullanışlı.

En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları 1 Password

1 Password

Her site için karmaşık ve güvenli şifreler yaratarak bu kaostan kurtulabiliyor ve güvenli bir şekilde sakladığımız şifrelerimize istediğimiz zaman kolayca erişebiliyoruz.

En Çok İndirilen iPhone Uygulaması Zomatao

Zomato

Mekan ve lezzet uygulaması konusunda başarısı tartışılmaz Zomato uygulaması ile istediğiniz mekanı hemen bulabilir, yol tarifi alabilir, mekan hakkında yorumları okuyup, gidip gitmeme konusunda karar verebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir