En Cezbedici Yaz İndirimleri

En Cezbedici Yaz İndirimleri

Kayra 2018 Yaz İndirimli Ürünler

Alışveriş tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği indirim dönemi geldi çattı. Markalar, sezon sonunda stokları tüketmek için cezbedici indirimlerle sepetleri doldurmanın peşinde. Yazın en trend parçalarına en uygun fiyata sahip olmak için beklemeyin. Bu noktada alışverişinizi daha kolay ve avantajlı hale getirmek en iyi fırsatları sıraladık…

Esra Keskin Demir Mavi Kap ve Trençkot Modelleri

  • Açık Mavi Trençkot – Esra Keskin Demir: Satın Al
  • Mavi Kap – Esra Keskin Demir: Satın Al

Özenle Seçilen İndirimli Ürünler YeşilTopuklar’da

Tesettür markalarından dünya markalarına, özel tasarım ürünlerden butiklerin seçkin parçalarına, dolaplarınızı doldurması gereken bütün indirimli tasarımlar için Yeşiltopuklar’ın alışveriş sitesine göz atmalısınız. Editörlerin özenle seçtiği, stil radarından geçen tasarımlar, akıllı kadınlara hesaplı alışveriş imkanları sunuyor.

Nihan Giyim Ve Tuğba Venn Elbise Modellerinde 2018 Yaz İndirimleri

Tuğba Venn: Her geçen yıl elegan stilini zirveye çıkarmayı başaran Tuğba Venn, kış koleksiyonunda yüzde 70, yaz koleksiyonunda ise yüzde 50 indirim yaptı. Tek etiketle en şık parçaları tesettürlü kadınlara sunan markaya mutlaka göz atın.

Nihan: Yazlık tuniklerde yüzde 70, pardösülerde yüzde 70, seçili ürünlerde yüzde 50 ve kışlık ürünlerde de yüzde 70 indirime giren Nihan’da adeta alışveriş çılgınlığı yaşanıyor. Sezonun en sevilen parçalarına cazip fiyatlarıyla ulaşmak için beklemeyin.

Kayra ve Armine Giyim 2018 Yaz İndirimleri

Kayra: 2018 yaz koleksiyonuyla çok beğenilen Kayra, tasarımlarında yüzde 30 indirime gitti. Birçoğu çoktan tükendi bile. Sizde markanın ürünlerine göz atarak en cazip fiyatları yakalayıp dolapları cool parçalarla doldurmanın tadını çıkarın.

Armine: Yüzde 50 indirimle alışveriş tutkunlarının gönlünü çelen Armine, 2018 yazının en trend parçalarını en hesaplı fiyatlarla alma fırsatı sunuyor. Birbirinden özel ürünlerin bedeni tükenmeden sepetlere ekleyin.

Zara ve Mango 2018 Yaz İndirimleri

Zara: Son yıllarda rotasını muhafazakar giyime çeviren Zara’da yüzde 70 indirim fırsatı var. Sportif elbiseler, şifon tunik gömlekler, bol pantolonlar, çanta ve ayakkabılara tükenmeden göz atmanızda fayda var.

Mango: Mango 2018 yaz koleksiyonunu yüzde 60, 70 ve 80 indirime soktu. Bize sorarsanız dökümlü trençkotlar ve ceketleri mutlaka radarınıza almalısınız. Sadece yazın değil, sonbaharda ve hatta gelecek yıllarda da kullanabileceğiniz tasarımlar, dolapların baş rol oyuncusu olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir