Emirgan’da Kahvaltının Yeni Adresi Huqqa

Emirgan’da Kahvaltının Yeni Adresi Huqqa

Emirgan Huqqa'da Kahvaltı

İstanbul Boğazının vazgeçilmez mekanlarından Huqqa Ankara ve Bodrum’dan sonra yepyeni Emirgan şubesi ile misafirlerini ağırlamaya hazır. 3. yaşını Emirgan’ın göz alıcı manzarasında taçlandırmanın mutluluğunu yaşayan Huqqa, seksene yakın kahvaltı çeşidiyle hafta içi ve hafta sonu kahvaltının en gözde adresi olacak.

Emirgan Huqqa'da Kahvaltı

Açıldığı günden beri Emirgan’ın gözde mekanları arasındaki yerini alan Huqqa, hafta içi ve hafta sonu seksene yakın kahvaltılık çeşidiyle konuklarını ağırlıyor. Eşsiz Boğaz manzarasına karşı, günün ilk saatlerinden itibaren konuklarını ağırlayan Huqqa, geleneksel Türk kahvaltısının yanı sıra dünya lezzetlerini de sunduğu kahvaltı menüsünde; birbirinden farklı yöresel peynirler, kaşar peyniri, simit ve yumurtanın sahanda enfes sunumu, maşingadan çıkmış köy böreği ve özel haşhaş tarifleri bulunuyor.

Emirgan Huqqa'da Kahvaltı

Huqqa’da ürünlerin çoğu kendi yörelerinden getiriliyor. Baklava hamurunda Trabzon minci peyniri, Tokat yöresinin kahvaltılık ezmesi, mevsiminde toplanmış meyvelerle hazırlanmış ceviz, portakal ve çilek reçeli, Huqqa’nın kendi üretimi olan ev sucuğu, kuru elmalı ve rezeneli ev yapımı sosisler, Eskişehir’in çiğ böreği gibi birçok yöresel yöresel lezzetin yanı sıra French toast, pancake, müsli ve meyveli yoğurt çeşitleri ile dünya kahvaltı kültürünün popüler lezzetleri de Huqqa kahvaltısında buluşuyor.

Emirgan Huqqa'da Kahvaltı

Güne mutlu bir başlangıç yapmak istiyorsanız, boğaz manzarasına karşı yöresel ve dünya tatlarını bir arada sunan Emirgan Huqqa’yı kahvaltı rotanıza mutlaka ekleyin.

Emirgan Huqqa'da Kahvaltı

  • Huqqa Emirgan İletişim
  • Adres: Emirgan, Sakıp Sabancı Cad. Kalamış Sokak, No 1, Sarıyer/İstanbul
  • Telefon: 0212 2770666

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir