Emirgan Mado’da Boğazın Tadı Bir Başka Güzel!

Emirgan Mado’da Boğazın Tadı Bir Başka Güzel!

Emirgan Mado Cafe

İstanbul’un en şık ve güzel Mado’su Emirgan Mado‘da özgün lezzetleri İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde tadabilirsiniz.

Yaz denildiğinde akıllara dondurma, dondurma denildiğinde ise Mado gelir. Mado Cafe’ler dondurmanın elde külahlarda yenildiği zamanları oturarak keyifle hem yaz hemde kışın yenilebilen bir lezzete dönüştürdü. Şimdi Emirgan’da eski Baca Restoran’ın yerine 6-7 aylık bir çalışmanın sonunda, 4 katlı ve her katından büyüleyici boğaz manzarasının izlenebildiği yeni bir Mado Cafe daha açıldı.

Mado’nun eşsiz lezzetlerini birde Emirgan’da tatmak yada sıcak yaz akşamlarını Boğaz esintisi ile serinletmek isteyenlerde şiddetle tavsiye ettiğimiz bir mekan Emirgan Mado Cafe

Mado Cafe’de Ne Yenir?

Emirgan Mado Cafe’ye mutlaka dondurma yemelisiniz. Sabah kahvaltısı, nefis su böreği ve bunun yanında atıştırmalık lezzetlerde denenebilir. Özellikle haftasonu aileniz ve sevdiklerinizle keyifli bir kahvaltı planınız varsa, Emirgan Mado sizin için harika bir alternatif olabilir.

Emirgan Mado Cafe Teras

Mado Cafe’yi Farklı Kılan Ne?

Emirgan Mado’yu diğer Mado Cafe’lerden ayıran en büyük farklı geniş alanı ve enfes Boğaz manzarası. Konumu itibariyle 4 katın tamamından da manzaranın izlenebildiği Emirgan Mado bu özelliğiyle çevresindeki mekanların bir adım önüne geçmiş durumda.

Mado Cafe’ye Nasıl Gidilir?

Emirgan sahilinden geçen tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabileceğiniz Emirgan Mado’ya özel araçla sahil yolunu takip ederek ulaşmakta mümkün, mekanın vale hizmeti bulunuyor.

Emirgan Mado Cafe Adres:
Sakıp Sabancı Cad. No:88 Emirgan – İstanbul
Tel: 0212 420 05 05

Yorumlar

“Emirgan Mado’da Boğazın Tadı Bir Başka Güzel!” için 3 cevap

  1. […] lider kuruluş olan Mado, ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Mado Cafe‘lerde size özel anlar yaşatıyor. Mado’nun İstanbul’da en sevdiğimiz […]

  2. LOLA dedi ki:

    mado da alkol kullanmadıklarına eminmisiniz tiramisu gibi tatlılara ve bazı içeceklere bazı kafeler koyuyo ben sırf bu endişe yüzünden gidemiyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim

  3. admin dedi ki:

    Hayır Mado’nun hiç bir şubesinde alkol veya alkollü ürün bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir