Elbisede Kat Kat Kombin Zarafeti

Elbisede Kat Kat Kombin Zarafeti

Kat Abiye Elbise Kombini

Soylu hanımefendilerin duruşunu sergileyen bir salon kıyafeti. Bir saray ortamında, bir avize taşı, bir şamdanın bir aplik lambasının estetik bir abajuru gibi hem aydın hem de estetik bir form. Boydan boya çapraz yapraklarla inşa edilmiş birbirini kavrayan ve koruyan zarif eteklerle oluşturulmuş endam. Yaka, kol ve bel kavramasını üstlenen taşlı kemeriyle başlı başına olağanüstü zarif bir tasarım.

Taşlı yüzükler, küpeler, bilezikler, ayakkabı ve zarif çantayla birlikte kadının zarafetini bütünleyen değerler. İnsanlar kıyafetleriyle davranış sergilerler. Zarif bir kıyafet taşımak aynı zamanda da doğal olarak zarif davranışları da beraberinde getirir. Böyle bir kıyafetin estetiğinde sınır aşılmaz. Hanım hanıma sohbet ortamlarınızda ya da özel gecelerinizde tercihiniz arasında olabilecek asil bir elbise ve kombin.

Gri bir elbise, ışıltılı pırlantalı taşlar, diğer aksesuarlarla birlikte sizin de bir kıyafetiniz olsun. Kat kat birbiri üzerine gelen etekleri olsun. İsterseniz böyle bir kıyafete beyaz bir ceket ve beyaz bir ipek şal da düşünürseniz, hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

İyi günlerinizde kat kat zarafetiniz olsun…

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir