Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

2017/18 sonbahar – kış modasında sokağın söz sahibi ekose oldu. Markalarının tasarımlarıyla podyumlarda yer bulan ve hemen ardından dünyaya yayılan trendle şık stillerin denklemleri çözüldü. Bir ekose elbise, bir palto derken her parçayla dolaplara girmeyi başaran ekose, prestijini yıl boyu koruyacak. Siz siz olun şimdi ekose şıklığını kombinlerde kullanmadan geçmeyin.

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekosenin belirgin rengarenk köşeli halleri ve zaman zaman belli belirsiz gri çizgilerle minimalist duruşları farklı görünümlerin başrolünü oynuyor. Ekose üstüne ekose, çizgilerle ekose, denimlerle ekose, kısacası her parçayla ekose harika bir görünüme bürünüyor. İşte bu şıklığın en trend hallerini yakalayacağınız ipuçları ve tesettür kombin önerileri…

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekose Elbise – Nurgül Çakır: Satın Al

Ekose Elbiselerle Bir Başka Görünün

Tesettürlü kadınların günlük stillerine şıklığıyla adapte olacak ekose elbiseleri dolaplara eklemenin şimdi tam zamanı. A kesim elbiselerin havalı görünümleri, bele dolanan kuşakları, çizgilerdeki detay renkle yapılan kombinlerle işleri kolaylaştırıyor; casual görünümüyle kendine hayran bırakıyor.

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Gri Ekose Çizgiler Şimdi Tüvit Kumaşlarda

2018 kışının en sevileni gri, ekoselerin adeta zemin rengi oldu. Belli belirsiz çizgilerle şıklıktan dört köşe olan ekose desenler, minimalist ruhun elegan şıklığını gözler önüne serdi. Gri ekose desenli tasarımlar özellikle kışın en sıcacık dokusu tüvit kumaşlara yansıyor. Sportif şıklığın baş rolünü oynayan bu parçaları ister elbiselerde isterseniz de sportif takımlarda kullanın. Seçiminiz ne olursa olsun gri ekose desenli tüvit tasarımlarla şıklığı yakalayın.

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekose Elbise – Mevra: Satın Al

Renkli Ekose Desen Elbiseyle Enerji

Ekose desen en güzel hallerini hiç şüphesiz elbiselerde kazanıyor. Günlük şıklığın yanı sıra capcanlı renklerle özelleşen tasarımlar, enerjileriyle dolapların en sevilen parçası, kombinlerin de en şık adayı oluyor.

Ekose Şıklığını Yakalamanın Tam Zamanı

Ekose Gömlek – Kuaybe Gider: Satın Al

Ekose Gömleksiz de Paltosuz da Dolap Olmaz

Ekose şıklığını en sportif tavrıyla yansıyan gömleklerin renk renk her halini dolaplara ekleyin. İster eteklerin içine sokun isterseniz de pantolonların üzerine sarkıtın. Her haliyle cool bir görünümün baş rolünü oynayacak ekose desen gömlekler zaman zaman elbiselerin üzerinde bohem bir görünüm için ceket şekline bürünüyor. 2018 kışında ekose desenleri paltolarda da yıldızlaştı.,

Moda Editörü Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *