Eğlenceli Lokma’ların Yeni Adresi: Lokma Koşuyolu

Eğlenceli Lokma’ların Yeni Adresi: Lokma Koşuyolu

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

Rumelihisarı’nda yıllardır ziyaretçi akınına uğrayan, her geçen gün daha çok kişi tarafından ziyaret edilen, favori mekanlar arasına eklenen ve vazgeçilmezler arasında kendisine yer bulan Lokma, Koşuyolu’nda yepyeni bir şube ile işlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Kaliteli hizmet anlayışına sahip mekan, keyifli buluşmalar, gösterişli organizasyonlar, sade birer kahve tadımı için harika fırsatlar sunuyor. 22 Haziran’da hizmete giren mekan, yeni yerinde de gözde olacağının sinyallerini şimdiden vermeye başlıyor. Koşuyolu’nun bu yepyeni mekanını keşfetmek isteyenler için tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

Lezzetli atıştırmalıklar, doyurucu menüler, göz alıcı sunumlar

Lokma Rumelihisarı’ndan alıştığımız şekliyle, geniş menüsü, lezzetli seçenekleri, doyurucu menüleri ve doyumsuz atıştırmalıklarıyla Koşuyolu’nda da kalitesini sürdürmeye devam ediyor. Şık dekore edilmiş geniş bir mekanda hizmete açılan işletme, her damak tadına hitap ediyor, ve mideleri sevindirirken gözlere de ziyafet sunmayı ihmal etmiyor.

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

İster iş çıkışı bir akşam yemeği, ister öğle arasının değerlendirme yemeği, ister arkadaşlarla keyifli bir buluşma, isterseniz de ailecek özel bir vakit geçirmek istediğinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz mekan, kalabalık gruplar için de bir hayli uygun bir yer. Sıcak havalara çok yakışan buz gibi alkolsüz kokteyller, bütün vücudunuza yayılıp sizi kendinize getirecek sıcak kahveler, hafif açlıklara birebir küçük lokmalar, bütün günlük açlığın acısını çıkartmaya yarayan tabaklar ile her derde deva sunuyor bu mekan.

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

Siz ne derseniz o! İstediğiniz ürünlerle serpme organik kahvaltı

Mekanın en çok sevilenlerinden serpme kahvaltı da, usta ellerde daha da değerlenen organik malzemelerle hazırlanarak servise sunuluyor. Sabit bir kahvaltı menüsü olmayan mekanda, istediğiniz kahvaltılıkları seçerek serpme halinde hazırlatmanıza imkan tanınıyor. Böylece sevmediğiniz o kahvaltılığın bin bir çeşidine masanızda rastlamak yerine, ne istiyorsanız onu sipariş verip, gerçekten yedikleriniz için ödeme yapabiliyorsunuz. Türk mutfağının en güzel örneklerinin sergilendiği bu mekanı, doğum günü, iş yemekleri, aile davetleri, küçük kutlamalar gibi özel günlerinizde de tercih etmeniz mümkün.

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

“Elit, nezih, ferah ve sıcacık samimi bir yer” olarak tanımladıkları Lokma Koşuyolu, bütün bu tanımları tam anlamıyla hak eden bir yer. Yepyeni dokusu, eski kalitesi ve keyifli atmosferiyle Anadolu yakasında bir şube açmanın heyecanını yaşayan işletme, ziyaretçilerini müdavimi yapmanın sinyallerini şimdiden veriyor.

İstanbul Alkolsüz Mekanlar Lokma Koşuyolu

  • Lokma Koşuyolu İletişim
  • Adres: Acıbadem, Muhittin Üstündağ Caddesi No:2, 34718 Kadıköy/İstanbul
  • Tel: (0216) 515 60 10

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir