Ege’nin Nefis Kahvaltısı Şimdi İstanbul’da

Ege’nin Nefis Kahvaltısı Şimdi İstanbul’da

Alkolsüz Mekanlar Bazlama Kahvaltı Brunch Nişantaşı

İzmir Alaçatı’nın en sevilen kahvaltı mekanlarından biri olan Bazlama Kahvaltı & Brunch şimdi yenilenen adresiyle İstanbul’un kalbi Nişantaşı’nda!

Kaliteli ürün, iyi bir damak tadı ve kahvaltının olmazsa olmazı… Bunlara ek olarak etkileyici sunum, gurme lezzetler, özenli hizmet anlayışı da eklendiğinde mekan alternatifleri daralıyor. Ancak bu özelliklere sahip iyi bir kahvaltıcı neresi olurdu derseniz hiç düşünmeden Bazlama Kahvaltı diyebiliriz. Alaçatı’nın butik hizmet anlayışını İstanbullular ile buluşturan mekanın müdavimlerinin sayısı ise her geçen gün artıyor. Peki, buraya neden gitmeli ne yemeli derseniz cevabını Yesiltopuklar.com sizin için araştırdı.

Alkolsüz Mekanlar Bazlama Kahvaltı Brunch Nişantaşı

Neden Giymeli?

Sadece Cuma-Cumartesi-Pazar hizmet veren Bazlama Kahvaltı & Brunch Nişantaşı‘nda kahvaltı yapmak isteyenlerin en gözde adresi. Nedeni ise hemen her lezzetin sunulduğu vafe ya da restoranlardan ziyade müşterisine neyi sunacağını çok iyi biliyor olması. Bu mekanın akşam yemeği derdi yok! Hafta içi atıştırmalık kahvaltılardan ise hiç hoşlanmıyor! İşte bu yüzden bu mekan geniş bir vakitte gidilmeyi hak ediyor.

Son derece lezzetli ve çeşitli bir kahvaltı sunan Bazlama Kahvaltı, Cuma-Cumartesi-Pazar günleri hıncahınç dolu. Bu yüzden son dakikacıların kapıda kaldığı da olmuyor değil. Hafta sonu sabahlarına tatil havası ve huzur katmak isteyenler Bazlama’ya mutlaka gitmeli.

Alkolsüz Mekanlar Bazlama Kahvaltı Brunch Nişantaşı

Ne Yemeli?

Yesiltopuklar.com mekan keşiflerinin sevilen sorusu olan “ne yemeli?” bu mekan için geçerli olmasa gerek… Çünkü burası bir kahvaltı cenneti. Bu soruyu şöyle değiştirelim. Kahvaltıda neler var?

Bazlama Kahvaltı & Brunch’ın kapısında oluşan yoğun kuyruğun ardından mekanda güzelce bir masaya kurulabilirsiniz. Öncelikle demlikte sıcacık çayınız gelir masaya, sonrasında sıcacık bazlama ve incecik açılmış gözleme, pişi, lezzetli reçeller… Kahvaltıya başlamadan muhteşem sunumları ile gözlerimizi doyuran mekan vermiş olduğu hizmet ve kaliteden dolayı bizden tam not aldı.

Alkolsüz Mekanlar Bazlama Kahvaltı Brunch Nişantaşı

  • Bazlama Kahvaltı & Brunch İletişim:
  • Adres: 1901 Salata New York, Teşvikiye Mahallesi, Osman F. Seden Sokak, No 8/B, Şişli, İstanbul
  • Telefon: 0531 833 9199

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir