Düğüne Kıt Adım Bir, İki, Üç!

Düğüne Kıt Adım Bir, İki, Üç!

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Duygularımızı dorukta yaşadığımız en mutlu günlerimiz. Heyecan doruktadır, mutluluk doruktadır, heyecan doruktadır, stres doruktadır. Tüm duygularımızı dorukta yaşarız, bazen tatlı telaşlardan ötürü stresli geçse de bu zaman dilimleri acısıyla, tatlısıyla keyiflidir esasında. Çok soru alan, en çok merak edilen sorulara cevap vermek isterim müsaadenizle.

Düğün hazırlığı içerisinde olan gelin adaylarının yüreklerine bir parça su serpileceğini düşünüyoruz.

İstanbul’da tesettürlü bayanlara hizmet veren kuaförler?

Sevgili gelin adaylarım en mutlu gününüzün en harika makyajı için önereceğim isimler işte;

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Altunizade Mas Kuaför yenilenen mekânıyla sizlere daha konforlu bir hizmet vermeye devam ediyor. Sevgili Gülşen Hanımın maharetli ellerine kendinizi rahatça teslim edebilirsiniz. Gerek kendi düğünümde gerekse yönlendirdiğim gelinlerim adına pişman olmayacağınızı belirtmek isterim. Size makyaj uygulaması yapacak kişinin sizin cilt tipinizi, tarzınızı ve en önemlisi sizin yüz hatlarınıza ne tür makyaj gideceğini iyi bilmesi gerekmektedir. Bunu ayrıntı olarak görebilirsiniz lakin bu ayrıntıları göz önüne alan profesyonelleri tercih ettiğiniz de, sürpriz yaşama riskiniz ortadan kalkacaktır. Makyaj yapmak göründüğünde daha zor bir uygulamadır. Çok ufak darbelerle olduğunuzdan daha yaşlı ya da kusurlu görünebilirsiniz. Doğru uygulama ile doğal bir güzelliğe erişebilirsiniz. Ben her zaman gelinlerime sadeliği tavsiye ederim. Kendi güzelliğinizi daha fazla ortaya çıkartarak ufak tefek müdahaleler ile gelin makyajı yapılabilir. Ağır göz makyajlarından gelinlerimin kaçınmasını tavsiye ederim. Bunun için doğru adres Altunizade Mas Kuaför. Makyajın yanı sıra başörtü bağlama hizmetleri verdiklerini bilmenizi isterim. Ön görüşme yapıp prova yapma şansınızın olduğunu da unutmayın!

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Peki, Avrupa yakasında nerelere gidelim dediğinizi duyuyor gibiyim.

Avrupa yakası “İlda Doğancıoğlu Hairdress” kalitenin adresi mutlaka aklınızda bulunsun derim.

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Ve efsane hatun “Melike Özen!”

Kimdir? Ne iş yapar?

Melike Özen çok hanım hanımcık bir anane. Maharetli elleri ile tesettürlü gelin başı yapmakta. Bütün gün boyunca bozuldu mu acaba diye hiç tereddüt yaşamayacağınız bir adres. Hem sağlamlık, hem estetik açıdan harika işler çıkarıyor. En keyiflisi ise Melike Hanıma gitmek yerine hazırlanacağınız mekana gelebilmesi.

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Peki, hayalinizi kurduğunuz gelinliği gerçeğe dökecek gelinlikçi kim?

Öncelikle hazır gelinlik almak yerine mutlaka dilediğiniz modele ve ölçülerinize göre özel dikim yaptırmanızı tavsiye ederim. “Pronovias” gelinlik noktasında gayet başarılı arkadaşlar. Açık olan bir modeli tesettürlüye uyarmak yerine size özel tesettürlü bir model tasarlayıp diktirdiğiniz sürece.

Yine gelinlik noktasında “Hülya Öztürk Haute Couture” tavsiye edeceğim isimler arasındadır. Ve yine “Bala Couture” listeme aldıklarımdandır.

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Abiye kıyafetlerde ise Sheeva Couture’ye uğramadan nişan-söz-kına kıyafetlerinize karar vermeyin derim. Kişiye özel tasarım, çizim ve dikimleriyle aldığınız hizmetten memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

En mutlu günlerde eksik hiç bitmez arkadaşlar, tavsiyelerimin devamı bu ay içersindeki diğer yazımda sizlerle olacak.

Merve Dağlı Nişanlık Gelinlik ve Gelinbaşı Önerileri

Yorumlar

“Düğüne Kıt Adım Bir, İki, Üç!” için 3 cevap

  1. Elif dedi ki:

    İzmirde tesettür gelin bası yapan yerler nerelerdır

  2. […] üzere en son sizinle gelinlik, gelin başı ve gelin makyajı ile ilgili yazımı paylaşmıştım. Şimdi ise bunları tamamlayacak en güzel ve aslında en önemli olan aksesuarlar […]

  3. yasemin dedi ki:

    melike özen hanıma nasıl ulaşabilirim acaba ? faceden ulaşamıyorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir