Bahar Geliyor, Düğün Hazırlıkları Başlasın!

Bahar Geliyor, Düğün Hazırlıkları Başlasın!

Ayşe Merve Dağlı Düğün Hazırlığı Önerileri

Bahar; düğün, nişan ve en özel günlerin baş tacı olan bir mevsimdir. Bahar ardında getirdiği yaz mevsimi ile birlikte bu mutlu günlerin artmasına sebep olur. Düğün, nişan ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz en ışıltılı günler sizleri bekliyor.

Bildiğiniz üzere en son sizinle gelinlik, gelin başı ve gelin makyajı ile ilgili yazımı paylaşmıştım. Şimdi ise bunları tamamlayacak en güzel ve aslında en önemli olan aksesuarlar hakkında tavsiyelerimi sizinle paylaşmak isterim.

Ayşe Merve Dağlı Düğün Hazırlığı Önerileri

Mutlu ve heyecanlı adımlar…

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı bu mutlu günlerinizde rahatlığı ve şıklığı bir arada bulmanız artık hiç de zor değil. Sabahtan başlayıp belki de akşama kadar ayakta kalacağınızı göz önünde bulundurursak ve özellikle günlük yaşamda spor giyinen hanımlar için ayakkabı seçimi epeyce zor gibi gözükse de Studio Rain de tarzınıza uygun bir ayakkabı bulacağınızdan kesinlikle kuşkunuz olmasın. Hem düz, hem topuklu, hem de kendinizi özel hissedeceğiniz bir çok ayakkabı çeşidini Studio Rain de göreceksiniz. Özellikle gelinlik ayakkabısı olarak yalnızca beyaz renk ayakkabı seçimi yapmak zorunda olmadığınızın altını çizmek isterim. Uçuk pembe, uçuk mavi ve lila tonlarındaki ayakkabılar hem fotoğraf çekiminde çok renkli kareler elde etmemizi sağlamakla birlikte, hemde kendinizi herkesten farklı hissetmenizi sağlayacaktır.

Ayşe Merve Dağlı Düğün Hazırlığı Önerileri

Aşık adımlar…

Tamamen kendinizi özel hissetmek istiyorsanız Sanemiko Shop bu isteğiniz için en doğru adres diyebilirim. Rahatlığınızı düşünmekle birlikte, Sanem Sevgen sizin için özel tasarımlar yapmakta. Eşinizin ve kendi isminizin yazdığı bu şirin papuçlar sizin için saklanabilecek en güzel, en özel aksesuarlardan biri.

Ayşe Merve Dağlı Düğün Hazırlığı Önerileri

En mutlu gün buketiniz

Bu mutlu gününüzü taçlandıracağınız, herkesin gelinliğinizden sonra ki ilk dikkatini çekeceği şey hiç süphesiz gelin buketinizdir.

Ayşe Merve Dağlı Düğün Hazırlığı Önerileri

Gelin buketinizi sevdiğiniz çiçeklerden kendinizde yapabilirsiniz, bunun için çok para harcamanıza da gerek yok. Bukette de yine soft renkleri tercih etmenizi önerebilirim (somon, su yeşili, pudra pembesi, hardal sarısı vb.) Sevdiğiniz çiçeklerden oluşan ve kendi emeğinizin olduğu bir buket çok daha anlamlı olabilir sizin için. Lakin bu aşamada hiç vaktinizin olmayacağını düşünürseniz ve bu işi erbabına bırakmak isterseniz Karmen’i size önerebilirim, bir çiçek dünyasında kendinizi bulacaksınız. Karmen’e gidiyorsunuz ve yalnızca ne istediğinizi söylüyorsunuz. Kuru ve yahut yaş çiçeklerden oluşan en gözde çiçekler her daim ellerinde mevcuttur.

En mutlu günleriniz, detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gereken ve yıllar geçse de saklayabileceğiniz hatıralarınızın olduğu unutulmaz günlerinizdir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir