Dört Farklı Eşarpla Dört Dörtlük Kombinler

Dört Farklı Eşarpla Dört Dörtlük Kombinler

Tesettür Eşarp ve Palto Kombinleri

Dört Farklı Eşarp, Dört Farklı Renk ve Dört Farklı Kombin

Eşarplar biz tesettürlü bayanların vazgeçmediği en temel üründür. İşte bu yüzden bugünün kombin önerinde ana parçamız eşarplar olacak! Birbirinden güzel dört farklı eşarp ve onları tamamlayan dört renkte kombin hazırladık.

Kış aylarında kombin yapılırken dikkat edilecek en önemli stil kurallarından biri de eşarp ve palto arasındaki uyumdur. Gelin sizin için seçtiğimiz eşarplara ve içinizi açacak renklere bir göz atalım.

Tesettür Eşarp ve Palto Kombinleri

Kombin1: Palto: Valentino, Eşarp: Aspinal of London, Saat: Michael Kors

Yağ Yeşilinin Hardal ile Uyumu

Yağ yeşili özellikle kış aylarında sıkça tercih ettiğimiz renklerin başında geliyor. Bu yeşili, kahverengi ve hardal ile buluşturduğumuzda ortaya çıkan sonuç ise tek kelime ile “mükemmel“dir.

Yine bu sezonun hit parçalarından olan kısa bilekte biten botlar da kombinin dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Bu botlar hem rahat hem de şık bir stil oluşturmak için anahtar parçadır. Son olarak gold aksesuarlar ile kombinimizi tamamlıyoruz!

Tesettür Eşarp ve Palto Kombinleri

Kombin2: Eşarp: Hermes, Palto: RiverIsland, Kolye: Carolina Bucci

Portakal Tadında Enerji Dolu Bir Kış

Canlı renkleri kışın kullanmaktan hiç çekinmeyin! Portakal tonlarında palto ve eşarp sizce de mükemmel bir uyum yakalamamış mı? İçine kahve tonlarında bir kazak, altında ise ekru renkte bir pantolon tercih ettik. Palto içine ekru bir kazak altına kahverengi bir pantolonda tercih edilebilir. Unutmamanız gereken bir ufak püf nokta, kahverengi ve turuncu tonlarında parçalar kullanmayı tercih ettiyseniz, bunları mutlaka altın yada koyu renkte bronz aksesuarlar ile taçlandırmanız.

Tesettür Eşarp ve Palto Kombinleri

Kombin3: Eşarp: Givenchy, Bot: UGG, Palto: Diane Von Furstenberg, Çanta: Balenciaga Papier

Gri ve Patlıcan Morunun Kusursuz Uyumu

Mor, kullanması zor fakat göz alıcı farklılık yaratacak bir renktir. Bugün sizin için gri, mor ve siyahın muhteşem uyumundan oluşan bir eşarp ve kaşe mor bir palto seçtik. İçine seçtiğimiz, kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz gri boğazlı bir kazak ile mor paltonun rengini kapatmamış olduk. Kombinimizde gri kullandığımız için aksesuarları gümüş kullanmamız gerekiyor. Eğer mor ve siyah renk kullanmış olsaydık, gold renkte takılar da tercih edebilirdik. Bu kombinde biraz spor bir hava oluşturmak istedik, özellikle genç bayanların sıkça kullandığı UGG’da kombinimizde dikkat çeken parçalardan biri. Dilerseniz altında siyah deri bir çizme ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Eşarp ve Palto Kombinleri

Kombin4: Eşarp: Dolce&Gabbana, Elbise: Cape, Palto: Alexander mcqueen, Saat: Michael Kors

Rose Takılar ve Somon Renginin Uyumu

Bu kombinimizde size siyah üzerine somon renkte desen çalışması yapılmış bir eşarp seçtik. Somon rengini yaz aylarında daha çok beyaz ve ekru ile kullanırken, bu rengi kışa uyarladığınızda siyah ile kombinlemeyi tercih edebilirsiniz. Bu kombinimizi özel davetlerde kullanabilirsiniz. Eşarp içindeki somon rengine uyum sağlayan uzun bir elbise ile eşarbımızı kusursuz bir şekilde ön plana çıkartmış olduk. Bu renkleri en güzel tamamlayacak aksesuar rengi tabiki de rose olmalıdır. Rose bir saat, yüzük ve küpe ile sade ama şık bir uyum elde ediyor, eşarp ile bütünlüğü tamamlaması için de siyah kaşe bir palto ile kombinimizi tamamlıyoruz.

Yorumlar

“Dört Farklı Eşarpla Dört Dörtlük Kombinler” için 6 cevap

 1. sacide dedi ki:

  Elbiseyi alabileceğimiz internet sitesi önerirmisiniz?

 2. melike dedi ki:

  etekli kombileriniz çok güzel ama daha fazla kombin koysanız ve etekli kombinlerimizin üstüne ne gibi diş kıyafet giyebiliriz.

 3. yuksel dedi ki:

  Kiyafet ve kombinler çok güzel ama tek sorun bu kifayetleri nerden bulabiliriz bunun için bir site gibi veya butik gibi birşey koymalisiniz.

 4. Mine dedi ki:

  Sundugunuz kombinleri saatin alma gibi bir sansim var mi?

 5. admin dedi ki:

  Merhaba, online satışımız bulunmuyor

 6. […] kıyafetlerinize uydurabileceğiniz kombin önerilerini sonbaharda da paylaşmıştık. Şimdi de ilkbahar için bir yazı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir