Doque 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Doque 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Doque 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Her yıl yeni markalar tesettür giyim firmaları arasında yer almaya devam ediyor. Son yıllarda modelleri ile adından söz ettiren markalardan birisi de Doque.

Modern dokunuşlardaki tasarımlar Doque 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonunda öne çıkan modeller arasında. Pardesü, kap, tunik ve elbise modellerinde, farklı bir tasarım arayanlar için bu koleksiyonu muhakkak incelemelerini öneriyoruz.

Doque 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyim markaları arasında model benzerliğine hepimiz şahit oluyoruz. Doque markasının da klasik tesettür giyim modellerini, birçok markanın yeni sezon koleksiyonlarında görmüş olabiliriz. Özellikle klasik kesim kaplar ve pardesüler fiyat ve model çeşitliği açısından koleksiyonda fazlasıyla ürün çeşidine hakim.

Özel gün ve gecelerde hala bir elbise bulamadım diyorsanız, Doque‘nun yeni sezon abiye elbise modellerini muhakkak görmelisiniz. Özellikle belden kemerli ve pilise detaylı hardal tonlarındaki şık abiye elbise modeli, özel gün ve gecelerinizde kurtarıcı parça olarak gardrobunuzda bulunması gereken kıyafetler arasında yer almalı.

Doque 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yeşiltopuklar editörleri olarak hem tesettür giyim markalarını, hemde ölçülü kıyafetlere yer veren markaların yeni sezon koleksiyonlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Henüz yaz alışverişinize çıkmadıysanız ve hangi markada nasıl modeller var diye merak ediyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz tüm koleksiyon yazılarımızı muhakkak okumalısınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir