Dönerin Lezzetine Doyamayanlar Duble Döner/Ankara

Dönerin Lezzetine Doyamayanlar Duble Döner/Ankara

Alkolsüz Mekan Önerileri Duble Döner Ankara

Alkolsüz mekan keşfine devam diyor ve bu kez sizleri Ankara‘da yeni bir mekana davet ediyoruz…

Ankara’ya gidince ne yenilir ne içilir diye soranlara yeni bir önerimiz var, Duble Döner… Neden mi? Çünkü, Duble Döner’de yediğiniz döner, bu güne kadar hiç tatmadığınız kadar leziz ve bugüne kadar hiç görmediğiniz kadar bol! Duble Döner’de tabak kullanılmıyor ve dönerler tahta bir servis üzerinde sunuluyor.

Alkolsüz Mekan Önerileri Duble Döner Ankara

Duble Döner‘in menüsünde neler var derseniz; gobit sevenler, sade drüm sevenler, soslu dürüm sevenler diye döner çeşitlerini üç grupa ayırmışlar. Ayrıca eğer tercihiniz sossuz dönerden yanaysa miktarını kendinize uygun şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Duble Döner’de standart dönerlerin yanı sıra soslu dönerler de mevcut. Eğer sizde farklı lezzetleri keşfetmeyi sevenlerdenseniz bu özel soslu dönerleri tercih edebilirsiniz. Soslu döner tercih ederseniz “İskender Soslu”, “Asya Soslu”, “Meksika Soslu” ve “Sarmısak+Yoğurt” soslu seçenekler bulunuyor.

Duble Döner‘in lezzeti ve kalitesi, ortaya çıkan ve iştahları kabartan servisten bile belli oluyor. Parmaklarınızı yemeye başlamadan önce, tezgaha yanaşıp bu hazırlanma seremonisini mutlaka seyredin!

Duble Döner İletişim:
Adres: Tunalı Hilmi Cad. 72/14 ANKARA
Telefon: 0312 466 21 12

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir