Dolce&Gabbana Rengarenk Çanta Modelleri

Dolce&Gabbana Rengarenk Çanta Modelleri

Sonbahar ya da kış deyince, giyimde olsun aksesuarlarda olsun akla ilk koyu renkler geliyor. Oysa artık her renk, her sezonda rahatlıkla kullanılabiliniyor. Dolce&Gabbana 2015 çanta koleksiyonunda, renk dengesine fazlasıyla vurgu yapıyor. Marka içinizi açacak rengarenk çanta modelleri ile kombinlerinize enerji katacağa benziyor.

Dolce Gabbana 2014-2015 Çanta Modelleri

Aksesuarın gücü

Kombinlerde kullandığınız kıyafetlerin her biri ne kadar önem arz ediyorsa, kullandığınız aksesualar da inanın o derece önem arz ediyor. İşte aksesuar kullanımında en büyük etkiye sahip olan çantaların önemi. Dolce&Gabbana kadınların çantaya düşkünlüklerini en özel tasarımları ile ortaya koyuyor. Özellikle soft ve canlı renklerin hakim olduğu çanta modelleri, şimdiden arzu nesnesi olmaya aday.

Dolce Gabbana 2014-2015 Çanta Modelleri

Kombinlerinizde doğru çanta kullanımı

Kadınların en çok düşündüğü konuların başında kombin yapmak geliyor. Bazen en iyi markalardan en iyi kıyafetler alınır, bir araya getirilir, ama o kombinde şıklıktan eser olmaz. Şık ve güzel bir kombin yapmak doğru renk ve parçaları zamanın ve mekanın ruhuna göre hazırlamaktan geçer. Bunun içinde kıyafetlerinizin çantanızla tam bir uyum içerisinde olması gerekir.

Dolce Gabbana 2014-2015 Çanta Modelleri

Çok renkli çanta kullanımı

Bazen tek renkli çantalarla kombin yapmakta zorlanırken, çok renkli çantalarla nasıl kombin yapalım dediğinizi duyuyor gibiyiz. Aslında iki ya da üç renkli çantalar, size daha fazla kombin olanağı sağlar. Eğer kombininiz, desensiz ve tek renk ise bu özel çantaları kullanabilirsiniz. Emin olun böyle kombinle şıklığınızı bir adım öne taşıyacaksınız.

2 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *