Dolce Gabbana 2016 Koleksiyonundan Çanta Trendleri

Dolce Gabbana 2016 Koleksiyonundan Çanta Trendleri

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Ünlü markaların 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonlarını görücüye çıkartmasıyla sezonun çanta trendleri de belli oldu.

Dünyaca ünlü marka birbirinden özel çanta tasarımlarıyla kendine hayran bıraktı. Birçok kadının tutkunu olduğu çantalar, kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı durumunda.

Hem şıklığını yansıtmak hem günlük hayattı kolaylaştırmak isteyen kadınlar için çanta vazgeçilmez bir aksesuar. Trendleri belirleyen ünlü markalardan biri olan Dolce Gabbana’nın öne çıkan modelleri sezona canlılık katıyor.

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Soft Şıklık Öne Çıkıyor

Kombinini şık model çantalarla tamamlamak isteyenler için Dolce Gabba’nın yeni koleksiyonunda birbirinden özel tasarımlar yer alıyor. Soft renklerin yanı sıra kırmızı ve yeşilin de en canlı tonları kullanılmış.

Çantalarını kıyafetiyle kombinlemekte zorlanan için adeta bir yardımcı durumundaki soft renk bu çantaları, her kıyafetinizde kullanabileceğiniz gibi yakın renk tonlarıyla kullanarak sade şıklığı yakalayabilirsiniz.

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Vazgeçilmez Leopar Desen

2016’nın ayakkabı modasında da öne çıkan leopar desen, çantalara da yansıyor. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda bulabileceğiniz leopar deseni, en şık hali çantalarda görülüyor.

Leopar desen, kombinlemesi her zaman en zor parçalar olmuştur. Yanlış kullanımda sizi demode görünüme sokabileceği gibi doğru kullanıldığında da şık ve tarz sahibi görünebilirsiniz.

Bu deseni kombinlerken dikkat edeceğiniz birkaç önemli nokta vardır. Sade kıyafet seçimi sizi hem daha zarif gösterecek hem de dikkati sadece desene çekecektir. Bununla beraber diğer aksesuar seçimlerinizde sadeliğe gitmeniz gerekecektir. Desende hakim görünen renk tonlarında kullanacağınız bir yüzük bile yeterli olacaktır. Leopar deseni için dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise kullanacağınız parçanın da sade bir tasarıma sahip olmasıdır.

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Klasik Parçalar

Marka koleksiyonunda klasikten şaşmak istemeyenleri de ihmal etmemiş. Dantel örtü üzerinde sergilenen modellerde diğer çantalarda olduğu gibi siyah ve yeşil renkler hakim.

Bu model çantaların küçükleri, her yaşa hitap ettiği gibi büyük boyutlarda olanları, orta yaşlı kadınlarda daha hoş duracaktır.

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Kilitli Sandıklar Açılıyor

Sezonun öne çıkanlarından bir diğeri ise kutu çantalar. Dolce Gabbana’nın yeni koleksiyonunda oldukça yer kaplayan çiçek desenleri, çantalara da yansımış durumda. Özellikle gül desenini hemen hemen her parçasında kullanan markanın kilitli kutu görünümdeki çantaları eskiyi anımsatıyor. Diğer ünlü markaların da birçoğunda görebileceğiniz kutu çantalar stilinize farklı bir hava katacaktır.

Dolce Gabbana’nın şıklığınızı tamamlayacak gösterişli çantalarına, sezonun ayakkabı trendlerinde olduğu gibi taşlar, pullar ve simler eşlik ediyor. Ve yine ayakkabılarda gördüğümüz kürk çantalar da yer alıyor.

Özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilceğiniz bu parçalarda zincir askılı omuz çantaları göz önünde. Birçok markanın koleksiyonunda rastladığımız püskül detayı bu koleksiyon arasında yer almıyor. Koleksiyonun öne çıkan birbirinden ilginç tasarımları da var.

Dolce Gabbana 2015-16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Farklı Olmayı Sevenlere Özel Koleksiyon

Güneş, kalp, çiçek gibi desenlerin yanı sıra aile figürleri hatta kültürümüze yakın kadın figürlerini bile görmek mümkün.

Kıyafetlerinize başka stil getirecek bu çantaların özellikle küçük olanları daha hoş görünüyor. Stilini farklı parçalarla tamamlamak isteyenler için harika bir seçenek!

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Dolce Gabbana 2015/16 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Yorumlar

“Dolce Gabbana 2016 Koleksiyonundan Çanta Trendleri” için bir cevap

  1. ozlem dedi ki:

    Aile figurlu canta fiyatlari hakkinda bilgi istiyorumm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir