Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

Tchibo, “Bu Bahar Sokaklardayız” koleksiyonuyla herkesi sokak modasını keşfetmeye davet ediyor. Baharı sokaklarda doya doya yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanan doğa dostu Tchibo ürünleri, 22 Mart Çarşamba gününden itibaren www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve tüm Tchibo mağazalarında takipçilerini bekliyor.

Her hafta birbirinden farklı, şık ve fonksiyonel ürünlerini takipçileriyle buluşturan Tchibo, 22 Mart Çarşamba gününden itibaren “Bu Bahar Sokaklardayız” temalı ürünlerini takipçilerinin beğenisine sunuyor. Organik pamuklu rahat pantolonlardan mevsimlik hırkalara, uzun kollu tişörtlerden spor ayakkabılarına yeni sezonun vazgeçilmez parçaları, 22 Mart Çarşamba gününden itibaren, baharı sokaklarda yaşamak isteyenleri bekliyor.

Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

Organik Pamuklu Tchibo Ürünleriyle Baharı Doğal Karşılayın

Tchibo’nun Global Organik Tekstil Standartları sertifikasına sahip organik pamuklu doğa dostu ürünleri, tüketicilere de doğa için bir adım atma fırsatı sunuyor. Sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen ürünler ile bilinçli tüketiciler bahara ve doğaya merhaba diyor.

Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

Tchibo’nun “Bu Bahar Sokaklardayız” temalı ürünleri, 22 Mart tarihinden itibaren tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında, yeni mevsimin hafifliğini kıyafetlerine de yansıtmak isteyenleri bekliyor.

Dolaplarınızda Bahara Yer Açın

*Global Organik Tekstil Standartları (GOTS) sertifikalı Tchibo kumaşları en az %70 oranında kontrol altında üretilmiş organik pamuk içerir. Tüm üretim zinciri boyunca da çevre ve sosyal kriterlerin yerine getirilmesine dikkat edilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir