Dış Giyim Tercihinizde Estetik Kalıpların Eşlik Ettiği Kaban Modelleri

Dış Giyim Tercihinizde Estetik Kalıpların Eşlik Ettiği Kaban Modelleri

Zühre Manto ve Kaban Modelleri 2014

Tekstil sanayi, hazır giyim sektörü artık keskin hatlardan kaçınarak; tesettürlü, muhafazakâr ve başörtüsü kullanan bayanları düşündükleri kadar, aynı zamanda başı açık ama ölçülü giyinmekten hoşlanan hanımefendileri de bir çizgide birleştirmeyi başardı. Gerek pardösü, kap ve mantolarda, gerekse de tüm kıyafetlerde estetik kalıpları oluşturabildiler.

Kış mevsimi ile birlikte dış giyim tercihimiz kaban ve mantolardan yana olmaktadır. Koleksiyonlar karşımızda çıktıkça kendi stilimize uyan, şıklığımızı en üst seviyeye çıkaracak kaban modellerini tercih etmemiz gerekmektedir. Zühre Giyim yeni sezon modellerinde minimalist çizgilerin ağırlığı hissedilmektedir. Tüm hanımlara yönelik üretilen modeller sezonun öne çıkan koleksiyonları arasında da yerini almaktadır.

Zühre Manto ve Kaban Modelleri 2014

Kaban, dış giyim için kışlık bir giysidir. Kışlık olduğu için, daha çok yünlü, kaşmir kumaştan yapılmış kaban modelleri olabileceği gibi, farklı kumaş yapılarından da tasarlanan modeller karşımıza çıkmaktadır. Kış için en ideal kumaş türü ise kaşelerdir. Özellikle bu sezon ekosenin ve kazayağı deseninin olduğu kışlık kaşe kabanlar, hanımlar tarafından daha çok ilgi görmektedir.

Zühre Giyim kaban modellerinde kışa mevsiminde koyu tonları tercih eden hanımlara yönelik birçok model de karşımıza çıkmaktadır. Hem kısa boy modelleri, hem ayağa kadar uzanan uzun modelleri ise kaban tercihinizde size alternatif olmaktadır.

Sezonun en çok beğenilen kaban modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar

“Dış Giyim Tercihinizde Estetik Kalıpların Eşlik Ettiği Kaban Modelleri” için bir cevap

  1. […] Özellikle spor giyim tercihi olan hanımlara, farklı birçok seçenek hakkı da sunmaktadır. Kaban modellerinde klasik modellerin yanı, sıra spor modellerini de biz çok sevdik […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir