Digma: İstanbulluların Doğaya Kaçtığı Modern Köy

Digma: İstanbulluların Doğaya Kaçtığı Modern Köy

Digma-Modern Village of Istanbul

İstanbul Beykoz’da kökeni 20 yıldan beridir peyzaj ve çevre düzenlemesi yapan Digma Mimarlık’a dayanan yeni bir mekan var: Digma-Modern Village of Istanbul.

Bir zamanlar yalnızca mimarlık hizmetleri verilirken, ziyaret eden misafirlerine sunulan ikramların ve yöresel lezzetlerin çokça beğenilmesinden dolayı “Neden bu lezzetleri daha fazla insanla buluşturmuyoruz?” sorusu akıllara gelip, böylesi güzel ve kıymetli bir mekan açılmaya karar verilmiş. Bu sayede hem kahvaltı yapabileceğiniz, hem güzel bir akşam yemeğinin keyfine varabileceğiniz hem de özel davetler ve kır düğünleri organize edebileceğiniz çok amaçlı bir alan hizmete açılmış.

Digma-Modern Village of Istanbul

Polonezköy’e 5 dakika uzaklıkta, doğayla iç içe ve göz alabildiğine yeşil bir çevrede, hiç bir yerde bulamayacağınız lezzet ve kalitede yemeklerin servis edildiği bu mekanı biz de yazımızda mercek altına alıyoruz. İşte her yönüyle Beykoz’un yeni gözdesi Digma

Digma-Modern Village of Istanbul

Doğayla iç içe özel gün organizasyonları, masalsı kır düğünleri

Haziran 2017’de yepyeni bir konsept ve hizmet politikasıyla hizmet vermeye başlayan Digma, bir mimarlık ve peyzaj ofisinden başlayan yolculuklarını adeta taçlandırıyor ve göz alıcı bahçe düzenlemesi, şık masalar, sunumlar ve konseptlerle adeta büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralıyor misafirlerine. Özellikle özel gün ve davetlerde, kır düğünlerinde kullanılmak üzere ayrılan alanlar, klasik kır düğünlerinde yaşanan aksilikleri ortadan kaldıran modern ve şık gelin odaları ve yöresel lezzetlerle hazırlanan menüler ile göz alıcı bir gece için gereken bütün detayları önünüze sunuyor. Yalnızca düğünler için değil, her türlü özel gün organizasyonu, açık hava sinemaları ve şirket yemekleri gibi organizasyonlarda da deneyimli ekibi ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Digma-Modern Village of Istanbul

Her biri yöresinden gelen eşsiz lezzetler ve taş fırın ile akşam yemeklerinin tadına varın!

Anadolu’nun dört bir köşesinden getirtilen doğal, taze ve yöreye özgü lezzetlerle hazırlanan yemekler, taş fırında pişirilerek misafirlerin beğenisine sunuluyor. Bir çok pide çeşidi, özel yapım balon ekmekler, taze kıyma ve özel baharatlarla hazırlanan lahmacunlar da burada en çok sevilen lezzetlerden oluyor. Taş fırın lezzetlerine ek olarak, steakhouse kısmında zengin et ve köfte çeşitleri hazırlanıyor. “Ben mangalcıyım” diyenler de elbette unutulmuyor ve İç Anadolu ve Karadeniz’in doğal ortamında yetişen hayvanlar arasından seçilen kuzu ve dana etleri ile mangal lezzetleri de servise sunuluyor.

Digma-Modern Village of Istanbul

Mekan bu kadar huzurlu ve doğal olur da kahvaltı servisi olmaz mı?! Doğal ve taze ürünlerle hazırlanan serpme kahvaltı da burada yemyeşil doğanın ev sahipliğinde sabah keyfinizi doyasıya yaşamanızı garanti ediyor.

Digma-Modern Village of Istanbul

Hem İstanbul’un içinde hem de keşmekeşinden uzaklaşabilecek kadar dışında olan bu güzel ve özel mekanda, doğayla baş başa kalmak isteyenler, sakin ve huzurlu bir kahvaltı yapmak, lezzetli bir akşam yemeğiyle dost meclislerinde buluşmak ya da özel günlerini ve düğünlerini unutulmaz kılmak isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunuluyor. Farklı ve özel bir deneyim yaşamak isteyenler için biz de Dİgma’yı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Digma-Modern Village of Istanbul

Digma İletişim
Adres: İshaklı Mahallesi, Bozhane Yolu Sokak, No:9, Beykoz/İstanbul
Tel: (0216) 434 54 04

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir