Desenli Kimonolar Nasıl Kombinlenir?

Desenli Kimonolar Nasıl Kombinlenir?

Kimono Nasıl Kombinlenir

2014 yılına damgasını vuran pançoların tahtını elinden alan kimonolar kesimlerindeki rahatlık ile yeni sezonda da zirvedeki yerini koruyor.

Sade renklerini, püsküllü modellerini yaz boyu hemen her yerde karşımıza çıktı. Şimdi sıra desenli kimonolarda… Japon kültürünün dünya modasına armağanı olan kimonoları nasıl giymeli, nelerle kombinlemeli derseniz cevabı haberimizde!

Patchwork Desenlerle Hareketli Sadelik

2015 Sonbahar-Kış hazır giyim serisinin renk skalasında siyah, beyaz, kahverengi ve diğer tüm toprak tonlarını görmek mümkün. 2015 yılının diğer yükselen trendi “patchwork” de kimonoları süsleyen desenler arasına girdi.

Kuaybe Gider Tesettür Kimono Modeli

Kuaybe Gider Kamisa Kimono patchwork desenli renkli kumaşıyla dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Kuaybe Gider imzalı bu şık kimono, günlük stilini trendy parçalardan oluşturan hanımlara hitap ediyor. Bol pantolonlarınızla kombinleyerek sofistike bir stil yakalayabilirsiniz.

Kimonolarda Mozaik Desen Hakimiyeti

Yeni sezonda karşımıza çıkan bir diğer desen ise mozaik. Kendinden parlak mozaik desenli kumaşıyla dikkat çeken esnek Refka marka kimono rahat etmenizi sağlayacak. Böylesine desenli bir kimonoyu sade bir bluz ve bol paça pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

Refka Tesettür Kimono Modeli

Kimono içinden tercih edeceğiniz bluzun diz hizasına yakın olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Çünkü kimonolar formları gereği ön kısmı açıkta kalır ve asla düğme vs. gibi materyaller ile kapatılmaz.

Sulu Boya Efekti ve Şal Deseni

Kimono modasına ayak uydurmakta güçlük çekiyorsanız ilk adımı böyle bir kimono ile yapabilirsiniz.

Refka Tesettür Kimono Modeli

Şal deseninin klasikleşen çizgisi ve yenilikçi kimono modelinin bir araya gelmesinden oluşan bu model yaz ve bahar aylarında kurtarıcınız olabilir. Ekonomik fiyatı ve rahat kesim modeliyle yaz günlerinde tercihiniz olacak kimonoyu farklı renkleriyle de tercih edebilirsiniz.

Kimono Nasıl Kombinlenir?

Yaz güneşini geç bulduk çabuk kaybetmek istemiyoruz. Bu sebeple yaz renklerini ve yaz trendlerini yazın son gününe kadar kullanmaktan yanayız. Matthew Williamson kimono modeli ise yaz renklerinin enerjisini yansıtan en iyi parçalardan biri.

Kimono Nasıl Kombinlenir

  • Kimono: Matthew Williamson

Kimono nasıl kombinlenir sorusuna gelince hep söylediğimiz gibi diğer parçaları sade renklerden tercih ederek nefis bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu hareketli kimonoların bukelemun gibi girdiği ortamlarda farklı şekillere ve karakterlere bürünme özelliğine sahip olduğunu belirtmeliyiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir