Desenli Gömleklerle Renkli Bir Yaz

Desenli Gömleklerle Renkli Bir Yaz

Desenli Gömlek Modelleri 2014

Gömlekler tüm kombinlerimizde en çok kullandığımız parçaların başında gelir. Özellikle bu yaz desenli, rengarenk gömlekler kombinlerinizde önemli bir yer alacak.

Eteklerle, ceketlerin içinde, ya da kolsuz tuniklerle kombinlediğimiz gömleklerde ilk akla gelen renk beyaz olsa da, bu yaz desenli rengarenk gömlekler favoriniz olacak.

Desenli Gömlek Modelleri 2014

Ofis şıklığınızda en çok gömlekleri mi kullanıyorsunuz? Klasik tek renk gömleklerden sıkıldınız mı? O halde baharla birlikte çiçek açan, renklenen gömlekleri kombinlerinizde kullanmaya ne dersiniz.

Desenli Gömlek Modelleri 2014

Zarif şık bir tek tenk eteğinizin üzerine, istediğiniz tondaki ve desendeki bu gömlekleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir kombinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu, desenli gömleğinizin üzerine sakın desenli bir ipek eşarp ya da şal örtmeyin! Desenli bir gömleğin üzerinde kullanacağınız başörtüsü kesinlikle düz renklere sahip olmalı.

Desenli Gömlek Modelleri 2014

Klasik bir giyimde klasik bir gömlek her zaman kullanılır. Stilinizde böyle bir kombinde sıradan ve klasik olarak algılanır. Oysa sürekli bu tarzda giyinmek ne kadar şık kıyafetler giyseniz de durağan bir şıklığı ortaya koyacaktır. Böyle zamanlarda, klasik kombinlerin dışına çıkmalısınız. Arada bir renkli gömlekleri kombinlerinizde kullanarak, durağan stilinize hareket sağlayabilirsiniz.

Desenli Gömlek Modelleri 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir