Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Desenli Etekleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Desenli Etekleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Kombin1: Etek: Chicwish, Çanta:Rebecca, Şal: Kayra

Desenli etekler albenili görüntüleri ile tüm hanımların favorileri arasında yer almakta. Görüntüsü ile şıklığa imza atan desenli eteklerin kombinlenmesi de özen gerektirmekte. Bugün beğendiğiniz desenli eteklerden şık kombinler ve stil ipuçları hazırladık. Hadi birlikte desenli etekler nasıl kombinlenmeli öğrenelim…

Desenli eteklerle diğer parçalar arasındaki uyuma dikkat

Puantiyelisinden çiçeklisine, grafik desenli modellerden etnik desenlere kadar birçok tasarımda desenli etekleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir etek tercihinizde dikkat edeceğiniz en önemli konu, kombininizdeki diğer tüm parçalar. Albenisi ile farkındalık oluşturan eteğinizin ışıltısını gölgede bırakacak başka bir desenli parçayı asla kullanmayın.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Kombin2: Etek: Chicwish, Çanta: Miu Miu, Ayakkabı: Prada

Topuklu ayakkabılarla şıklığınızı öne çıkarın

Özellikle kabarık desenli eteklerde topuksuz ayakkabıları asla tercih etmeyin. Kumaş dokusunun kabarık olması ve desenlerin hareketli bir görüntü sağlamasından dolayı topuklu ayakkabılar, bu model eteklerde kullanılmalıdır. Topuklu ayakkabı seçimizde eteğinizin baskın renk tonununu seçebilirsiniz.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Kombin3: Etek: Chicwish, Ceket: Rochas, Ayakkabı: Paul Andrew

Nude renkli şallar ve çantalar kurtarıcı parçanız olsun

Baskın bir renk karmaşası ile farkındalık oluşturan desenli eteklerde, renk dengesini iyi sağlamak için klasik kurtarıcı parçalar arasında olan nude renkli şalları ve çantaları kombininizde kullanmalısınız. Nude renkli tüm parçaları diğer kombinlerinizde de her zaman kullanabilirsiniz.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Kombin4: Etek: Chicwish, Ayakkabı: Giuseppe, Şal: Kayra

Sade tek renk gömleklerle eteklerinizi tamamlayın

Desenli etekleri en iyi tamamlayan üst grup tek renk gömleklerdir. Eteğinizin açık tonunda bulunan renk tonu ile tek renk şık bir gömleği kombininizde kullanabilirsiniz. Eğer böyle bir gömlek elinizin altında yoksa, yine tek renk hakimiyetinin olduğu blazer ceketleri de kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Sizler de bu yaz desenli eteklerle özel kombinler yapmaya ne dersiniz. Hazırladığımız birbirinden güzel kombinler sizlerin de kombinlerinize ilham verebilir.

2 Yorum Bulunuyor

 • hacer
  2014-06-05 | Permalink |

  Yaa bunlar superde nasil alacagiz nerde alabiliriz bi de

 • sıdıka akmeşe
  2014-09-14 | Permalink |

  bu etekleri nerden satın alabiliriz türkiye de . çok güzellerrr

2 Trackbacks

 • 2014-06-17 | Permalink |

  […] uzun etekleri her markada bulabilmek mümkün. Pileli etekler, kabarık etekler, desenli etekler derken son yıllarda her uzun etek modeline hayran […]

 • 2015-06-11 | Permalink |

  […] seçimlerine güvenin ve en doğru seçeneklere hızlı şekilde ulaşın! Titizlikle seçtiğimiz desenli etek modelleri ve kombin önerileri size ilham […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *