Desde Cafe & Restaurant ile İstanbul Ayaklarınızın Altında!

Desde Cafe & Restaurant ile İstanbul Ayaklarınızın Altında!

Desde Cafe, Restaurant ve Nargile

Çamlıca tepesinde İstanbul’un tam kalbinde Boğaz’a ve tarihi yarımadaya hakim bir keyif ister miydiniz? Cevabınız evet ise, İstanbul’un ve Boğaz’ın doyumsuz ve etkileyici manzarası eşliğinde keyifli, konforlu ve huzurlu bir ortamda vakit geçirmek için Desde Cafe ve Restaurant size yeter.

Desde Cafe ve Restaurant yeşillikler içinde, sessiz sakin ortamı ile 700 kişilik açık, 700 kişilik kapalı alan kapasitesine sahip bir mekan. Mekanın tamamında kalite ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışı hakim. Türk ve dünya mutfağının geleneksel lezzetlerini executive tecrübesi ile birleştiren Desde Cafe ve Restaurant haftanın hergünü 07:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor. İstanbul’u ve Boğaz’ı farklı açılardan seyrederek, ailenizle veya arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz çok özel bir mekan.

Desde Cafe ve Restaurant Menüsü

300 araba kapasitesine sahip otoparkı, bahçesi, süs havuzu ve boğaz manzarası ile kalabalık eğlenceler için cazip bir seçenek olan Desde; Düğün, Kına gecesi, iş yemekleri, seminer toplantı ve mezuniyet geceleri gibi farklı alternatifleriyle de hizmet veriyor.

Desde Cafe'de Nargile Keyfi

Deste Kompleksi içersinde bulunan mekanlar;

T-RAS LOUNGE&RESTAURANT; İş sonrası dinlenmek isteyen ve dünya mutfağından değişik lezzetler tatmak isteyenler için dinlendirici hoş bir mekan.

DESTE RESTAURANT; Özellikle organizasyonların yapıldığı bu alanda et ağırlıklı ve Türk mutfağının lezzetleri servis ediliyor. Ayrıca geniş bahçesinde her gün açık büfe brunch yapma imkanınız bulunuyor.

YUSUF İZZETİN PAŞA KÖŞKÜ; 100 kişiye kadar iş yemekleri veya diğer organizasyonları yapabileceğiniz bu alanda farklı lezzetleri deneyebilirsiniz.

ÇAMLICA KAHVESİ; İstanbul ve Boğaz manzarası eşliğinde nargile içebileceğiniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla uzun uzun sohbet edeceğiniz hoş bir mekan.

Tel: +90 216 422 02 02
Adres: Kısıklı Mahallesi Turistik Çamlıca Caddesi No:48 Üsküdar İstanbul

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *