Değişken Havalarda Kurtarıcınız Olacak 3 Bahar Kombini

Değişken Havalarda Kurtarıcınız Olacak 3 Bahar Kombini

Mevsim geçişlerinde ne giyeceğinize karar veremiyorsanız yalnız değilsiniz. Üstelik bu kararsızlık durumu yağsam mı yağmasam mı diyen yağmurda, açsam mı açmasam mı diyen güneşte de var. Hal böyle olunca özenli giyinmeye en çok ihtiyacımız olan şu günlerde kafaları iyice karıştırıyor.

Şimdi gelin sezonun en alınası 3 dış giyim parçasıyla 3 kombine göz atalım.

Tesettür Sportif Kombin 2021

Normcore Şal
Mango Ceket
Neways Etek

Dingin Mavi

İlkbahar mevsiminin en sadık ve en dingin rengi hiç şüphesiz açık mavi tonudur. Bu tonu denimlerle kombinleyerek rengin altını çok daha güçlü şekilde çizebilirsiniz. Fark oluşturmak ve zıtlık içinde keyifli bir stil oluşturmak içinse yeşil tonlarından yardım alabilirsiniz.

Tesettür Trençkot Kombini 2021

Mango Trençkot
Neways Etek

Mint Yeşil

Taze yaprakların, çiçeklerin mevsimi ilkbaharın en iç açan renklerinden biri de mint yeşili. Bu renktonunu hemen hemen her tonla korkusuzca kombinleyebilirsiniz. Pembeler, maviler, beyazlar ve toprak tonlarıyla kusursuz bir uyum oluşturabilir.

Uzun Etek Kombini 2021

Normcore Şal
Mango Trençkot
Mango Yüzük

Naturel Tonlar

Yumuşak, sıcak, fazla göze batmadan ama stil sahibi bir duruşun en kestirme yolu naturel tonlarda bir kombindir. Bu tonlardaki parçaları daha sıcak tarçınlar, şeftali tonları ya da kiremit rengiyle kombinleyerek stil dozu yüksek bir ilkbahar kombini oluşturabilirsiniz.

Diğer tüm tesettür kombin önerileri için takipte kalın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir