Davet ve Organizasyonların Adresi, Sosyal Tesisler

Davet ve Organizasyonların Adresi, Sosyal Tesisler

Alkolsüz Düğün Mekanları

Alkolsüz Düğün ve Davat Mekanları: Sosyal Tesisler

İ.B.B Sosyal Tesisleri organizasyonlar için dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde.

Florya Sosyal Tesislerinin üç farklı konsepte dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde.

İdeal Salon: Florya Sosyal Tesislerinin tüm prestijli davetlere ev sahipliği yaptığı ideal salon; 650 kişilik kapasitesi ve gösterişli mimarisiyle organizasyonlarınızın vazgeçilmez mekanıdır.

Alkolsüz Düğün Mekanları

Havuzlu Bahçe: Doğayla bütünleşen, havuzlu özel bir açık hava mekanı olan Havuzlu Bahçe 1200 kişilik kapasitesi ile yaz ayları için ideal bir tercih.

Alkolsüz Düğün Mekanları

Kır Bahçesi: Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkan “Kır kişilik kapasitesi ile hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekan.

Alkolsüz Düğün Mekanları

Asırlık ağaçların gölgesinde, muhteşem boğaz ve koru manzarasıyla her düğünü ve organizasyonları unutulmaz kılacak bir güzelliğe sahip Beykoz Koru Sosyal Tesisleri, 600 kişilik Piramit Salonu ile müstesna bir mekan.

Alkolsüz Düğün Mekanları

Düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü düğünleriniz, yemekli iş toplantılarınız ve her türlü etkinlikleriniz için özenli hizmetin ideal adresi Topkapı Sosyal Tesisleri 800 kişilik kapasitesi ile tercih edeceğiniz bir mekan. Topkapı Sosyal Tesisleri şehir merkezindeki konumuyla size ve konuklarınıza mekana ulaşım açısında kolaylık sağlıyor.

Alkolsüz Düğün Mekanları

Yorumlar

“Davet ve Organizasyonların Adresi, Sosyal Tesisler” için bir cevap

  1. Şeyma Nur Sarıoğlu dedi ki:

    Ankara’nın alkolsüz düğün mekanlarını da paylaşabilirseniz çok sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir