Daha Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeliyiz?

Daha Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeliyiz?

Büyük Beden Tesettür Giyim

Daha zayıf, daha ince olmak ya da durmak! İşte aslında bütün mesele bu…

Biz hanımların en önemli konusu “zayıf ve ince” görünmektir. Bitmek bilmeyen diyetler, kalori hesaplamaları da cabası… Peki, sadece doğru bir kıyafet seçimiyle olduğunuzdan çok daha zayıf durabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Bunu başarmayı herkes gibi sizinde istemeniz çok doğal. Doğru kıyafet modeli, rengi ve aksesuarları ile bunu sizde yapabilirsiniz! İşte, tüm bu kurallar YesilTopuklar.com’da!

Büyük Beden Tesettür Giyim

Her an ve her zaman zayıf görünmek istiyoruz. Hatta ideal kilomuzda dahi olsak yine de içimizde biraz daha zayıf görünme dürtüsü oluyor. Kilonuz normal ancak basenlerinizde toplanan fazla kilolarınız varsa bu kurallara mutlaka uyun!

Basen kısmında genişliği olan hanımlar genellikle “armut şekli” diye tabir edilen vücut hattına sahiptirler. Aslında çok fazla kilonuz yok ancak daha ince görünmek istiyorsanız asla basen bölgesinde dikkat çekecek bir kıyafet seçmeyin. Eğer bel bölgeniz kalçanıza oranla çok daha ince ise belinizi ortaya çıkaracak kıyafetler tercih edebilirsiniz. Belinizde kemer, zincir gibi aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Giyim

Armut şekline sahip vücuda sahip olanlar hangi rengi seçerse seçsin ama kıyafetlerinde tek renk kullansın. Düz kumaşlardan tercih edilen etekler basen bölgenizi çok daha ince göstermenizi sağlayacaktır. Ancak bu demek değil ki hep dümdüz giyineceksiniz. Tabii ki kıyafetlerinizde desenli modeller de olmalı ancak bu desenleri siz siz olun üst bölgeniz için tercih edin. Bu şekilde çok daha ince ve zarif bir görüntü yakalayacağınız kesin. Son olarak düz renk bir şal-eşarp kullanıp uç kısımlarını düz aşağıya doğru bırakırsanız üst ve alt bedenin arasındaki farkı kapatabilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Giyim

Aslında hiç kimsenin mükemmel bir vücut tipinde olduğunu düşünmeyin. Sadece doğru parçaları birlikte kullanmak zayıf bir görüntünün tek ipucu. Eğer kilo fazlanın tüm vücudunuzda dengeli bir biçimde yayılmışsa tek renk ve fazla vücuda oturmayan kıyafetler tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır. Örneğin siyah düz renk bir etek giyip üzerine uzun ve bol bir tunik ya da bluz giyebilirsiniz. Siyah, gerçekten zayıf gösteriyor! Eğer kot etek giymek isterseniz koyu renk kot etekleri tercih edebilirsiniz.

İşte zayıf görünmenin kuralları!

 • * Siyah renginin gerçekten zayıf gösterdiğini unutmayın!
 • * İki parça kıyafetlerde üst renk her zaman koyu olsun.
 • * Üst bedeniniz büyükse ince ve zincir şeklinde kolye kullanın.
 • * Üst bedeniniz büyükse asla üst üste kalın taşlı kolyeler kullanmayın!
 • * Armut şekilli vücutlar üst bedende desenli kumaşlar tercih edebilir.
 • * Armut şekilli vücutlar alt beden için düz, koyu renk kumaşlar tercih etmeli.
 • * Çok daha kilolu hanımlar tek renk giyinmeyi tercih edebilir.
 • * Kilolu hanımlar iki parça kıyafetlerde alt dar, üst kısım bol parçalar seçmeli!
 • * Saten ve şifon kiloyu gizler. Dökümlü bir bluz zarif duracaktır.
 • * Vücuda yapışmayan uzun, romantik elbiseler herzaman zarif ve ince gösterir.
 • * Eşarp olarak düz renk şal tercih edebilir, uç kısmını aşağıya doğru bırakabilirsiniz. Bu daha ince bir duruş için oldukça uygundur.

Fotoğraflar: Modanisa

Yorumlar

“Daha Zayıf Görünmek için Nasıl Giyinmeliyiz?” için 3 cevap

 1. […] kıyafetleri ve doğru giyinme yöntemini bilmeniz gerekiyor. Yesiltopuklar.com ekibi olarak, size daha zayıf ve ince görünmenin 8 altın kuralını sunuyoruz. Şimdi, gelin birlikte göz […]

 2. […] oluşturduğu kombinasyon, büyük bedenin olumsuzluk görüntülerini nötrelize edebiliyor. Büyük beden de olsa Espera birbirinden güzel abiye elbise modelleriyle bize estetik güzellik ve görsel bir […]

 3. HATİCE dedi ki:

  MERHABA,
  Büyük Beden Tesettür Giyim (4) konu başlıklı yazınızdaki kıyafetler hangi marka?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir