Daha Uzun Görünmek İstemez misiniz?

Daha Uzun Görünmek İstemez misiniz?

Kısa boylu ve ince kemik yapılı hanımlara iyi bir haberimiz var!… Nasıl daha uzun boylu görüneceğinizin ipuçlarını veriyoruz.

Takipçilerimizden aldığımız sorular çerçevesinde YeşilTopuklar editörleri olarak, sizin daha mutlu olabilmeniz için bu konuya el atıyoruz. İşte daha uzun görünmenin püf noktaları…

Uzun Gösteren Giyim Modelleri

Uzun etekler

Uzun etekler tesettürlü kadınların en sevdiği kıyafetlerin başında geliyor. Her kadına çok yakıştırdığımız bu kıyafeti, özellikle kısa boylu kadınlara öneriyoruz. Uzun etek tercihinizde ayağınızda muhakkak topuklu bir ayakkabı olsun. Dolgu, platform, sivri hiç fark etmez. Eteğinizin üzerine kısa bir bluz giyin ve bluzunuzu muhakkak eteğinizin üzerine çıkarın. Uzun şık bir kolye de tercih ederseniz, emin olun olduğunuzdan çok daha uzun görüneceksiniz.

Uzun Gösteren Giyim Modelleri

Renk dengesine dikkat

Kısa boylu kadınlar için kombin seçeneklerinde renkler önemli. Sizin için en uygun kombin birleşimi tek renk seçimlerinizden oluşuyor. Monokrom ya da monotone bir stilde tercih ettiğiniz kombin birleşimleri, asla size göre değil. Renk seçimlerinizde canlı ve ışıltılı olanlar değil, daha sezona uygun hatta koyu tonları tercih edebilirsiniz. Baştan ayağa tercih ettiğiniz tek renk kıyafetinizi, desenli bir eşarp kontrast renklerde çanta ya da ayakkabı ile hareketlendirebilirsiniz.

Uzun  Gösteren Giyim Modelleri

Boyuna çizgiler

Çizgili kıyafetler modada en önemli konuların başında. Boyuna ya da enine çizgilerin size anlam kattığı birçok konu var. Kısa boylu hanımlar için boyuna çizgileri özellikle tavsiye ediyoruz. Hatta siyah beyaz boyuna çizgililer, size stil bir görüntüyü beraberinde getirecektir.

Uzun Gösteren Giyim Modelleri

İnce kemerler size göre

Kalın kemerleri asla takmayın, bunun yerine ince kemer tam size göre. İnce kemerleri kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar var. Seçtiğiniz ince kemer kıyafetinizle aynı renkte olmalı. Bu sayede boy orantınızdaki görüntü bölüneceğinden, daha uzun görünmenize yol açar.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *