Comfycadde: Bağdat Caddesinin Kendi Tatlını Sen Oluştur Konseptli Tatlı Mekanı

Comfycadde: Bağdat Caddesinin Kendi Tatlını Sen Oluştur Konseptli Tatlı Mekanı

Comfycadde Bağdat Caddesi

Caddede kendi tatlını tasarlayabileceğin sıra dışı bir yer; Comfycadde. Sakin ve huzur veren ambiyansı, özenli dekorasyonu ile burası ‘tam fotoğraflık mekan’ denilen yerlerden ama yalnızca böyle sınırlandırmak Comfy’e haksızlık olur. Gelin tatlı severlerin müdavimi olacağı bu mekanda neler yenir, nasıl gidilir birlikte bakalım.

Comfycadde Suadiye

Yeşil Tonların Güzelliği

Dekorasyonundan lezzetlerine her detayına kalbimizi bıraktığımız yepyeni mekanın iç tasarımında kullanılan yeşil ve ahşap detaylar içeri girdiğinizde sizi çekiyor. Ayrıca duvardaki tabak, merdane gibi mutfak eşyalarıyla yaptıkları dekorasyon ve saksı çiçekleriyle oluşturdukları kısımlarla sıcak bir görüntüye sahip olurken, ev ortamı rahatlığında hissettiriyor.

Comfycadde Tatlı Mekanı

Kendi Tatlını Kendin Tasarla

Üç aşamada dilediğiniz tatlıyı oluşturabileceğiniz mekan size seçmekte zorlanabileceğiniz pek çok alternatif sunuyor. Önce tatlınızın tabanı için her gün taptaze üretilen ekler, krep, pankek, brownie, cheesecake, profiterol, bowl, puff ya da mini tartlardan birini seçebilir, dilerseniz karışık tatlı tabağı da hazırlatabilirsiniz. İkinci aşamada pastacı kreması ya da çikolata ekletip son olarak süslemeye geçebilirsiniz. Mekanın bütün tatlıları çok güzel ama profiterolü favori lezzetlerinden. Tatlıların kreması hafif ve üzerindeki çikolata sosları da çok lezzetli….

Comfycadde Tatlıları

Önce Göze Sonra Damağa

Tatlıların aşırı lezzetli olduğu bu mekanda süslemeye de ayrı bir önem veriliyor. Taptaze mevsim meyveleri ile sütlü, beyaz, bitter, karamel, ruby ve karışık çikolata çeşitleri lezzet oranını yükseltirken 22 çeşit süsleme arasından istediğinizi sınırsız bir şekilde ekleterek önce göze güzel gelen bir tabak hazırlatabilir, ilk kaşıkla birlikte de dikkat edin damaklarınız çatlatabilirsiniz.

Comfycadde Kadıköy

Comfycadde’ye Nasıl Gidilir?

Suadiye Marmaray durağına çok yakın bir mesafede bulunan mekana yürüyerek 3-4 dakika içinde ya da Kadıköy’den Caddebostan otobüslerine binerek ulaşabilirsiniz. Pazardan perşembeye 10:00-00:00, cuma-cumartesi de 10:00-01:00 saatleri arasında hizmet veren mekan, keyifli atmosferi ve leziz tatlıları için sizleri bekliyor.

Comfycadde Şaşkınbakkal

Comfycadde İletişim:

Adres: Caddebostan Mahallesi, Köşk Sokak, No:4/A Şaşkınbakkal/Kadıköy

Comfycadde Caddebostan

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir