Çocukluğunuza Geri Götürecek 5 Kombin

Çocukluğunuza Geri Götürecek 5 Kombin

2015 Tesettür Kombinleri

  • Elbise: Gucci

Sıcak yaz günlerinde sıcacık çocukluk anılarına dönmeye ve o masum hislere yeniden kavuşmaya ne dersiniz?

Renklerin psikolojimizde oluşturduğu etkinin farkındayız. Pembeler, sarılar, eflatunlar ve belki de fuşyalar… Peki, neden çocukluk yıllarımızda bolca kullandığımız renkleri şimdiki zamana uyarlayıp mutlu olmayalım ki…

2015 Tesettür Kombinleri

  • Kaftan: Emillio Pucci

İç Açıcı Pembe

Vücuttaki setorin miktarını artıran iç açıcı etkisiyle en sevdiğimiz renkler arasında yerini alan pembenin hemen hemen her tonunu seviyoruz. Pespembe bir kombin oluşturarak feminen ama alışılagelmişin aksine son derece minimal bir görüntü yakalayabilirsiniz.

2015 Tesettür Kombinleri

  • Etek: Issa

Uçuşan Etekler

Uzun eteklerin beklenmedik renklerde çıkışı bizi çocukluğumuza götürmeye yetiyor. Hatırlayın ne çok severdik döndükçe uçuşan kloş eteklerimizi. İşte yine kloş etek giymek için bir fırsat. Yeni sezonda sağım-solum her yer kloş etek! İsterseniz bohem şifon, isterseniz feminen militer… Seçim sizin…

2015 Tesettür Kombinleri

  • Elbise: Giambattista Valli

Masalsı Elbiseler

Eski günlere gönderme yapan Viktoryen detaylar yeni sezonda bizimle oluyor. Dantel detaylı elbiseler, fırfırlar, büzgüler ile çocukluk günlerinize masalsı bir vurgu yapabilirsiniz.

2015 Tesettür Kombinleri

  • Gömlek: Choies

Ekose Vurgusu

Naif formları süsleyen ekoseler feminen elbiselerde, işlevsel gömleklerde ve hatta eteklerde karşımıza çıkıyor.

2015 Tesettür Kombinleri

  • Etek: Peter Pilotto

Kırılgan Görünüm

Çocuklaşan tavırlar, kırılgan görünümlü aksesuarlar ve yumuşayan renk skalası bizleri çocukluk yıllarına dönmeye teşvik eder nitelikte. Pembe eldivenler, çiçek formlu broşlar ve yeni nesil Mary-Jane ayakkabılar da bu furyanın başını çekiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir