Çocuklarla İyi Vakit Geçirebileceğiniz 4 Kitap & Cafe

Çocuklarla İyi Vakit Geçirebileceğiniz 4 Kitap & Cafe

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Hayatın koşturmacası ve bütün işlerin arasında çocuklarla hem keyifli hem de kaliteli vakit geçirmek daha çok önem kazanıyor. Onların gelişimlerine katkı sağlayacak aktiviteler, zamanlarını değerli kılarken eğlenmelerini de sağlayacak etkinliklerle ebeveyn-çocuk arasındaki bağlar da güçleniyor.

Bunu başarabilmek için ise giderek yaygınlaşmaya başlayan çocuklara özel alanların yer aldığı kafeler birbiri ardına açılıyor. Biz de bu yazımızda hem yetişkinlerin hem de çocukların mutlu saatler geçirebileceği en iyi 4 kitap-kafeyi derledik.

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Tırtıl Kids- Water Garden

Ataşehir Water Garden’da şirin menüsü, lezzetli seçenekleri, çocukların çok seveceği lezzetleri ile keyifli bir mekan Tırtıl Kids. Çocuklara hitap eden geniş kitaplık, ev yapımı sağlıklı içecekler ve rafine şekerin kullanılmadığı tatlılar ile glütensiz yiyeceklerin servis edildiği mekanda hem büyükler hem de çocuklar eğlenceli vakit geçirebiliyor.

 • Tırtıl Kids İletişim
 • Adres: Watergarden Yaşam Merkezi, Barbaros Mahallesi, Sümbül Sokak, No:2, Ataşehir/İstanbul
 • Tel: (0216) 504 51 45

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Happy Nest

Şehrin merkezinde organik mutfağı, her ay yenilenen etkinlikleri, eğitici ve öğretici etkinlikleri ve eğlenceli tasarımı ile çocukların gözdesi bir kitapevi Happy Nest.

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Bahçesindeki 150 yıllık meşe ağacı ve çocuk evi ile de doğal ortamla tanışmak ve kaynaşmak için ideal ortamı oluşturuyor. Özel günler ve arkada toplantılar gibi organizasyonlar için de kullanılabilen mekan, unutulmaz doğum günlerine de imzasını atıyor.

 • Happy Nest İletişim
 • Adres: Hareket Sitesi, Onaran Sokak, No:4, Etiler-Beşiktaş/İstanbul
 • Tel: (0212) 257 8787

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Cumba Çocuk

Cumba çocuk; masallar diyarından gelip, çocukların yüzlerine tebessümler kondurmak için kapılarını açmış bir yer adeta. Mis gibi kahve kokuları, şirin mi şirin dekorasyonu, farklı yaş gruplarına özel aktivite ve oyun grupları ve çocuklara özel atölyeler ile tamamen miniklere ayrılmış özel bir yer. Pazartesi günleri hariç, hafta içi her gün açık olan mekan, özel günlerde ve parti organizasyonlarında da kullanılarak unutulmaz anıların hafızalara eklenmesine olanak tanıyan işletmelerden.

 • Cumba Çocuk İletişim
 • Adres: Çukurambar, Budapeşte Caddesi, No:31/A, Çankaya/Ankara
 • Tel: (0312) 280 41 41

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Mutlu Fil Kitabevi

Mutlu Fil Kitabevi hem çocukların hem de ebeveynlerin birlikte vakit geçirebilecekleri keyifli bir mekan. Çocuklara özel aktivite ve atölyeler düzenlenen mekanda, ebeveynler için de çocukları eğlenerek öğrenirken bir keyif kahvesi içmeyi ve arkadaşlarıyla muhabbet etmeyi sağlayan bir yer. Haftanın her günü 10:00-18:00 saatleri arasında çalışan işletme, doğum günleri, partiler, baby shower ve organizasyonlar için de kullanılabiliyor.

 • Mutlu Fil Kitabevi İletişim
 • Adres: Koşuyolu Caddesi, No:17, Kadıköy/İstanbul
 • Tel: (0126) 339 94 74

Çocuklar İçin Kitapevi ve Cafe

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir