Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Çocuklar İçin Bayramlıklarda İndirimler Başladı

Çocuklar İçin Bayramlıklarda İndirimler Başladı

blue-key-bilbord

Bayram alışverişi için son haftaya giriyoruz. Büyükler ‘nerede o eski bayramlar’ diyedursun çocuklar için bayram, değerini hiçbir zaman kaybetmiyor.

Hiç şüphesiz bayramın en heyecanlı kısmı: Bayramlık kıyafetler. Anne-babalar için temiz ve düzgün bir kıyafet giymek yeterliyken çocuklar için üzerinde yeni bir bayramlığın olması çok önemli. Firmalar da ürünleriyle çocukların bu isteklerini yerine getiriyor. Öyle ki büyüklerin ağzından sık sık “Dünyaya geç gelmişiz.” sözleri dökülüyor. Çünkü birbirinden şık ve rengarenk ayakkabıları, pantolonları, elbiseleri, çantaları görüp de ‘keşke’ dememek mümkün mü! Öte yandan bu şık kıyafetleri oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bayramın yaklaşmasıyla çocukları unutmayan firmalar, indirimler, kampanyalar düzenliyor. İşte Kurban Bayramı’nda fiyatları ve ürünleriyle çocukların bayramlık alışveriş yapabilecekleri bazı yerler:

Blue Key’den yüzde 50 indirim

Çocukların bayramlık sevinçleri için birbirinden şık alternatifler sunan Blue Key’de tüm ürünler için yüzde 50 indirim var.

LC Waikiki’den bayrama özel fırsatlar

LC Waikiki’de ‘bayram’a özel fırsatlar var. Marka, bayram alışverişleri için aralık ayı sonuna kadar çeşitli taksit imkanları da sunuyor.

Wenice’den bayram öncesi 1000 yeni model

Bayram öncesi 1.000 yeni modelde yüzde 70’e varan indirim, 30 TL ve üzeri alışverişlerde atkı ve bere hediye eden Wenice, bayramda özel tasarımlar sunuyor.

Kanz, bayramda da çocukları mutlu ediyor

Bayramlık seçeneklerini zenginleştirmek isteyenler, çocuk modasının en popüler markalarından biri olan Kanz’a uğramalı.

Seven Hill sadece büyüklerin gözdesi değil

Kadın ve erkek giyiminde her sezon tercih edilen Sevenhill, çocuklar için ürettikleri rengarenk kıyafetleri ve uygun fiyatlara sunuyor.

Ayakkabı Dünyası: Ayakkabı aşktır

‘Ayakkabı aşktır’ konseptiyle birçok markayı ve modeli bir arada sunan Ayakkabı Dünyası, çocukları mağazalarına bekliyor.

Jump’tan özel koleksiyon

Jump, farklı karakterlere çocuk ayakkabılarında hayat verdiği koleksiyonlarıyla da bayramın gözdesi olacağa benziyor.

Sportif çocukların vazgeçilmezi M.P.

M.P., özellikle çocuk ve gençlerin sürekli takibinde. ‘Havalı’ spor ayakkabı tutkunuysa, bayramlık ayakkabı için M.P. tam size göre.

Twigy’den bayram hediyeleri

Twigy, ‘modanın ev hali’ konseptiyle sıcacık ev botlarını satışa çıkardı. Bayramda hediyelerle sevindirmek istediğiniz çocuklar için cıvıl cıvıl pek çok ürün var.

Yazı: Neslihan Aydın

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *