Kişiye Özel Tatil Anlayışıyla Adam&Eve Otel Ödül Toplamaya Devam Ediyor

Kişiye Özel Tatil Anlayışıyla Adam&Eve Otel Ödül Toplamaya Devam Ediyor

alternatif tatil 2

Antalya’da bulunan Adam&Eve Oteli, ödülleri toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay Dünya Seyahat Ödülleri kapsamında ‘En İyi Dizayn Oteli’ ödülünü kazanan Adam&Eve, Türkiye’de de balayı için ilk tercih edilen oteller arasında.

alternatif tatil 1

Dekorasyonu ve sadeliği ile dikkat çeken Adam&Eve, daha önce Fashion TV ve The Times tarafından da ödüllendirilmiş, dünyanın en popüler otelleri listesinde yer almıştı. Otelin tanınırlığıyla birlikte müşterileri de arttı. 2009’un başından itibaren ‘her şey dahil’ sistemine geçen otelin doluluk oranları yaz ayında yüzde 65’e ulaştı. Şimdi daha geniş kesimlere ulaşmayı amaçlıyor.

alternatif tatil 3

Alternatif tatil arayanlar için Adam&Eve’nin villa ve süitleri ilgi çekiyor…

Otelin diğer odaları gibi villa ve süitleri de beyaz ve yalın. Süitler otelin içinde, villalar ise hemen yanında taraça sisteminde ve tek katlı. Standart villalar hariç her villanın gözlerden uzak özel havuzu, kişisel saunası ve bahçesi bulunuyor. Ana bina ve villaların arasındaki geniş yeşil alan sayesinde villaların bahçesini ve özel havuzlarını villa dışından görmek imkânsız. Adam&Eve, bu özelliğiyle villa misafirlerine maksimum mahremiyette tatil imkânı sunuyor.

alternatif tatil 4

Otelin başka bir özelliği de hemen her odasında spa bulunması. Konumu, mimari tasarımı, farklı hizmetiyle de öne çıkan Otel, ulusal ve uluslararası birçok şirket toplantısına, kongreye, lansmanlara ve düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Adam&Eve Hotels
Adres
: Iskele Mevkii, Belek 07500 – Antalya – Turkey
Call Center: +90 (242) 444 0 596
Tel: +90 (242) 710 1400
Fax: +90 (242) 710 1414

alternatif tatil 6

alternatif tatil 5

alternatif tatil

Yorumlar

“Kişiye Özel Tatil Anlayışıyla Adam&Eve Otel Ödül Toplamaya Devam Ediyor” için 11 yanıt

 1. çok güzel,şahane,olağanüstü,bayıldım !!!

 2. Gamze Sağdık dedi ki:

  muhteşem diyorum yaa.. bu yaz ben gitmeliyim bu otele kesin gitmeliyim bayıldım aradığım buydu işte nihayettt

 3. Arzu BULUT dedi ki:

  muhafazakar otel yapıcaz diye kadınları bir havuza doldurup hadi eğlenin diyorlardı. nihayet gerçekten insanları düşünen ve kişiyi mutlu etmeye yönelik bir otel yapılmış. sanırım bu otel muhafazakar otel amaçlıu yapılmamış. insanlara kişiye özel hizmet vermek amaçlı yapılmış ama muhafazakar kesimede uymuş.

  gerçekten başarılı olmuş çok beğendim teşekkürler.

 4. yeşim dedi ki:

  evet kesinlikle güzel bir yermiş ama kesin çok pahalıdır 🙁

 5. insan dedi ki:

  selam fiyat listesini lütfen gönderin , 7 ay icin . aaile fiyati . .bekliyoruz acilen tesekkürler

 6. MEHTAP KÖSE dedi ki:

  TEK KELİME İLE SÜPERRRRRRRRR ÖTESİ

 7. hilal dedi ki:

  çok güzel bir yermiş ama her kesimin gidebilceği bir fiatta olur inşallah bizde gideriz hiç olmassa yada burdan seğrederiz acısınlar bize lütven uygun fiyatta olsun ama söz özel günlerde burayı tercih ediceğim…rehin kalırsak burdan okuyanlar lütven acısınlar kurtarmaya gelsinleer lütfen….

 8. elif dedi ki:

  sizde bu otelin tanıtımını gördükten sonra incelemek üzere otelin sitesine girdim. muhafazakar kesimin çok da tercih edeceği bir otel gibi görünmüyor. havuzun yanısıra dikkat edilmesi gereken başka hususların da olduğunu düşünüyorum. mesela mönüler, animasyonlar vs…

 9. ayse dedi ki:

  bu otel öyle her kesime hitap fln etmiyo!! tesettürlü bayanları kabul etmiyolar :S:S arkadaşım balayı için rezervasyon yaptırdı tesadüfen aklına gelip ”haşema ile havuza girilebilirmi” diye sordu karşıdaki otel görevlisi tesettürlü müşteri kabul etmiyoruz dedi :S:S

 10. melek dedi ki:

  bu otel kesinlikle islami falan değil , giridğinizde sizi huri adında kızlar karşılıyor ve muhafazakar bir insan onlara bakmaya utanır o kadar açık kıyafetleri, bu yazıyı yazan iyi araştırma yapmamış anlaşılan daha dikkatli olmalısınız, asla tavsiye etmem …

 11. Emine dedi ki:

  Villaların geceliği 3000euronun üstü size. Hayırlı tatıller:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir