Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili kıyafetleri kullanmak özen gerektirir. İnce çizgiler, kalın çizgiler, enine ya da boyuna çizgiler.. Tüm bu seçenekler içinde en doğru kullanım biçimini bugün sizlerle paylaşacağız.

Vücut yapınıza göre çizgili kıyafet tercihleriniz de çok önemlidir. Kilolu hanımlar asla enine çizgiler kullanmamalı. Bunun yanında boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız boyuna çizgiler de tam size göre.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Kombinlerimizde renk ve desen dengesi çok önemlidir. Bu yüzden çizgili bir etek ya da üst tercih ediyorsanız ana parçalardan diğerinin muhakkak tek renk ve desensiz olmasına dikkat edin. İki çizgili, ya da farklı desenleri aynı kombinde asla kullanmayın. Eşarp ve ayakkabınızda da bu dengeye dikkat edin.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Trendler arasında kareli desen bu yaz öne çıksa da, çizgili modelleri de 2014 ilkbahar yaz sezonu içinde sayabiliriz. Özellikle şık takılarla çizgili kombinleri bu yaz kombinleyebilirsiniz.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Kombin1: Etek-Afterschok, Bluz-Burberry, Çanta-Fendi, Ayakkabı-Miu Miu

Çizgili modellerden çok hoşlanmıyorum derseniz, bu trendi eşarbınızda, çantanızda, ayakkabınızda, ya da takılarınızda muhakkak kullanın. Tek renk hakimiyetindeki kombinlerden sıkılanlar için çizgili kombinleri bu yaz için, özellikle tavsiye ediyoruz.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Kombin2: Ete-Kaliko, Ceket-Marni, Ayakkabı-Christian Louboitun

Kışı ve soğuk günleri geride bıraktığımız, bahara ve yaza merhaba dediğimiz şu günlerde tesettürlü hanımlar için stil önerilerini ve şık kombinleri paylaşmaya devam edeceğiz. Çizgili modellerden oluşan kombinlerimizden sizler de kendi kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Kombin3: Etek-Alberta Ferretti, Gömlek-Plein, Çanta-Guess

Yorumlar

“Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir?” için bir cevap

  1. […] aklarının vazgeçilmezi olan çizgililer 2015 yazında da yine gündemde. Bahriyeli modellerle zihnimize kazınan çizgili kıyafetler yaz […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir