Çizgili Eteklerle 3 Farklı Stil

Çizgili Eteklerle 3 Farklı Stil

Tesettür Çizgili Etek Kombinleri

2017 İlkbahar – Yaz sezonunda, çizgili eteklerle yön belirleme zamanı. Kimi zaman deneysel kimi zaman sportif kimi zamansa romantik duruşlarıyla eteklere sürülen çizgiler, her modele özgür bir ruh, düzenli bir siluet katıyor.

Son zamanların stil ve estetik algısını tek başına üstlenmeye aday çizgiler, yeni sezonda da yarıştan asla kopmuyor. İşte sezonun en sevilen stillerini yansıtacağınız çizgili eteklerle, 3 farklı tesettür kombin önerisi…

Tesettür Çizgili Etek Kombinleri

Monokrom Duruş

Monokrom stilin DNA’sındaki siyah ve beyaz, yüksek modanın ikonik dengesini koruyor. Değerini yitirmeyen iki renkle kombinlenen stil, farklılığını nüfuz ettiriyor. Siyah – beyaz çizgili eteklere eşlik eden yine aynı renklerdeki parçaya üçüncü bir renk katmak için tereddüt etmeyin.

Tesettür Çizgili Etek Kombinleri

Çizgilerin Yönü Denize Bakıyor

Denizden karaya yol alan çizgiler, düşeş etkilerle 2017 İlkbahar – Yaz sezonunda. Mavi, beyaz, kırmızı üçlüsüyle özgürlüğün sembol renklerini stilinize yansıtarak taze bir nefes alma zamanı. Pamuklu kumaşlarla tasarlanan mavi – beyaz çizgili kloş eteklerle, sandaletler ve hasır çantalar yan yana geliyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir