Çikolata Severler İçin Yepyeni Bir Lezzet : Tourbillon Kek

Çikolata Severler İçin Yepyeni Bir Lezzet : Tourbillon Kek

Godiva Tourbillon Kek

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, kafe menüsüne eklediği yeni lezzeti Tourbillon Kek ile misafirlerine eşsiz bir çikolata deneyimi sunuyor.

Godiva, çikolatadan doğan tatları sunduğu kafe menüsüne eklediği yeni lezzetlerle misafirlerine sıra dışı gastronomi deneyimleri yaşatmayı sürdürüyor. Godiva’nın çikolata tutkunlarıyla buluşturduğu yeni Tourbillon Kek, misafirlerini benzersiz ve yoğun çikolatalı bir lezzet yolculuğuna çıkmaya davet ediyor.

Godiva Tourbillon Kek - Kahve

İçerisinde Godiva çikolata şeflerinin geliştirdiği ve markanın imzası haline gelen bitter pralinlerinden Tourbillon 85’in yer aldığı bu enfes brownie formundaki kek, lezzeti dengelemek için yanında vanilyalı dondurmayla servis ediliyor. Godiva’nın yüzde 85 oranında yoğun kakao içermesine rağmen kremsi bir lezzete sahip olan ikonik Tourbillon 85 pralini, bu yeni kekin orta katmanını oluşturuyor. Ilık olarak servis edilen Godiva Tourbillon Kek çikolata severlere yoğun ve baştan çıkarıcı bir çikolata deneyimi sunuyor.

Kahve keyfinizi tamamlayacak olan Godiva’nın bu yepyeni lezzetini, Nisan başından itibaren tüm Godiva Café ‘lerde bulabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir