Cihangir Sosyal Tesisi Açıldı

Cihangir Sosyal Tesisi Açıldı

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yıllardır İstanbul’un birçok farklı noktasında, halkın hizmet ve kullanımına açılmış birçok sosyal tesis bulunuyor. Restoranlardan, yeşil alanlara; çocuk parklarından, yürüyüş parkurlarına kadar çeşitli imkanlara sahip tesisler, dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

2018 yılı itibariyle sayıları 19’a ulaşan sosyal tesisler, şehrin en kıymetli noktalarında, muhteşem manzaraların eşlik ettiği keyifli vakitlere olanak tanıyor. Cüzi fiyatlar, geniş iç alanlar, lezzetli menüler ve kolay ulaşım olanaklarına sahip tesisler, sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği mekanlardan oluyor.

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

Temiz, kaliteli ve gıda güvenliği belgelerini almaya hak kazanmış gıda ürünleriyle hazırlanan zengin menüsü de hem sizin hem de sevdiklerinizin gönül rahatlığı içerisinde tüketmesini sağlıyor. Bu tesislere ise çok yeni açılmış bir mekan daha ekleniyor: Cihangir Sosyal Tesisi. Roma Parkı’nda açılan, geniş bir alan içerisinde doğayla uyumlu ahşap bir bina olarak tasarlanan bina, şık mimarisiyle de beğeni kazanıyor.

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

Nefes kesici İstanbul manzarasına sahip mekan, huzurlu kahvaltılar ve dinlendirici akşam yemekleri için vazgeçilmez bir adres olacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

Doğanın içinde doğayla birlikte

Tophane-i Amire’nin yanı başında konumlanan mekan, doğayla uyum yakalayan ahşap bir binaya sahip. Panoramik İstanbul manzarasıyla, Tarihi Yarımada’dan, Üsküdar’a kadar bütün şehri adeta ayaklarınızın altına seriyor.

Yemyeşil bir arazinin içerisinde, eşsiz maviliklere müşahitlik etmenizi sağlayan mekanda, huzurlu ve keyifli vakitler geçirmeniz de kaçınılmaz oluyor. Hizmet vermeye yeni başlayan mekan, şu anda yalnızca kafeterya hizmeti veriyor. Fakat yine de enfes mantılar, makarna ve salata çeşitleri de burada hazırlanarak, beğeninize sunuluyor.

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

Özellikle akşam saatlerinde, güneşin batışına buradan şahitlik etmek, sonrasında da her an yaşayan bu metropolün göz kırpan ışıkları eşliğinde manzarayı seyretmek bu mekanın en önemli avantajı. Yeşil alanda küçük bir yürüyüş sonrası mekana oturup, kahvenizi alarak bu güzel anın keyfini doyasıya sürebileceğiniz bu mekan, kısa zamanda vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

Alkolsüz Mekanlar - Cihangir Sosyal Tesisi

İstanbul’un en güzel lokasyonlarında yıllardır verdiği hizmetler ve imkanlarıyla kalitesini ispatlamış sosyal tesislere, Cihangir’de bir yenisi daha eklendi. Ailesiyle, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle güzel vakit geçirmek ve bütün güzelliği ve cazibesiyle boğazın manzarasını izlemek için yüksek ücretler ödemek durumunda bırakılmak istemeyenler için Cihangir Sosyal Tesisleri mutlaka tercih edilmesi gereken işletmelerden.

Mekan Editörü: Esra Ünal

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *