“Çiflikten Masaya” The Beyond

“Çiflikten Masaya” The Beyond

Alkolsüz Mekanlar The Beyond

Çiflikten Masaya

Acıbadem’in gözbebeği olan Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan The Beyond; gerek farklı mekan tasarımı, gerekse akdeniz esintilerini yansıtan konsept mutfağı ile sizleri bekliyor.

Akasya’ ya girdiğinizde daha tasarımında bile kendini gösteren The Beyond, Güney Fransa, Güney İtalya ve Türk mutfaklarının rafine yorumlanışı ile oluşturulan menüsünün en çarpıcı yanı, yeni dünya gastronomi trendi olan “Çiflikten Masaya”.

Alkolsüz Mekanlar The Beyond

Doğal ürünler kullanılarak hazırlanan yemekler, eşşsiz lezzetlerde ki soslar ile birleşerek damak tadınıza muhteşem bir deneyim sunan ve kaliteli sunumu ile de gözünüze hitap eden The Beyond‘un mutfağı Mehmet Yalçınkaya’ya emanet.

Kendi menünüzü hazırlayabildiğiniz The Beyond‘da, Cheef Market konsepti ile de hoşunuza giden tatları satın alma imkanınız bulunuyor. Mekanın atmosferi gerçek anlamda dikkat çekerken, hikayelendiren heykeller, Akdeniz renkleri, farklı malzemelerin tasarımsal uyumu ile yaratılan ambiyans ile mükemmel bir atmosfer sunuluyor.

Alkolsüz Mekanlar The Beyond

Ünlü mimar Erdem Şeker tarafından tasarlanan proje Imperfection konsepti kurgulandı. The Beyond kaliteli hizmet anlayışı, lezzetli yemek çeşitleri ve sizler için sunulan Cheef Market konsepti ile Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi VIP katında sizlerle…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir