Cibali’de Müstesna Bi Mekan

Cibali’de Müstesna Bi Mekan

Müstesna Bi Mekan

Nevi şahsına münhasır, ismiyle müsemma, müstesna bir mekan önerisi ile geldik. Zamanın ruhunun farkında olarak dinamik, geleneğin zemininde klasik, kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz bu yer: Müstesna Bi Mekan.

Sinemacı, televizyoncu ve ticaret erbabı üç arkadaşın ortaklığında kurulan mekan, ihtimam ile sunulan hizmet eşliğinde muhabbet etmek isteyen herkesi İstanbul’un müstesna konumlarından biri olan Haliç’in kıyısında ki Cibali’ye bekliyor.

Müstesna Bi Mekan Balat

Dört katlı mekânın giriş ve panoramik deniz manzaralı terası Müstesna ziyaretçileri tarafından daha çok tercih ediliyor. İkinci katı ise sessiz sakin, birazcık da loş esintilerle ders çalışmak için müstesna bi’ ortam. Ücretsiz WİFİ ve ayrıca öğrencilere de %15 indirim yapılıyor. Mekanın iç katları da müstesna bir konsepte sahip. Dumansız, sakin, dinlendirici…

Müstesna Bi Mekan Fatih

Bir Cafeden Fazlası…

Görünüş itibariyle kafe olsa da bu mekânı yalnızca bu şekilde tanımlamak haksızlık olabilir. Bu yüzden de “Müstesna bi’ Mekân” olarak isimlendiriliyor.

Müstesna; kutlama, toplu organizasyon ve özel günler için sürpriz yapma imkanı da sunuyor. Her köşesi sizin için tasarlanmış mekanı dilediğiniz gibi süsleyerek en özel anlarınızda ismiyle müsemma vakitler geçirebilirsiniz.

Müstesna Bi Mekan Kahvaltı

Müstesna’da Ne Yenir?

Müstesna Bi Mekan’nın en iddialı olduğu noktalardan biri kahvaltısı diğeri de şefin tabağı. Çeşit çeşit çayların eşlik ettiği Haliç manzaralı kahvaltı menüsü artık daha müstesna. Serpmeden sıcak kahvaltıya, soğuk tabaklardan mıhlama ve omlete kadar pek çok seçenek sizi bekliyor.

Şefin tabağından makarnaya, hamburgerden pizzaya, salatadan tatlılara geniş menüsüyle sabahın ilk saatlerinden itibaren misafirlerini ağırlamaya başlıyor. Sıcakta, soğukta, muhabbette Müstesna hep yanınızda.

Müstesna Bi Mekan Şerbet

İçecekleri de Müstesna

İstanbul’un havaları kararsız ama Müstesna içeceklerinin kararı yerinde. 40 yıl hatırı olan kahve, serinlemek için şerbet ya da ısınmak için çay… Müstesna içecek menüsü efsane.

Osmanlı’dan miras kalan ve asırlardır şifa kaynağı olan el yapımı özel üretim şerbetleri Anadolu’nun zengin kültürünü yansıtırken renkleriyle cezp tadıyla mest ediyor.

Müstesna Bi Mekan Cibali

Sanatla İç İçe Bir Mekan

Müstesna bi’ mekan olması için her noktası ince ince planlanan mekanın ikinci katında İstanbul Sinema Evi’nin eğitim salonu ve ofisleri de var ve birlikte sık sık müzik dinletileri düzenleyerek sanatla iç içe bir konsept sunuyorlar.

Çayını kahvesini alan, katlar arasında gezinerek rastladığı bir film okumasına veya atölyeye katılabiliyor. Bu mekan tam anlamıyla Balat’ta manzaraya doyacağınız film tadında bir gün geçirme imkanı veriyor.

Müstesna Bi Mekan Haliç

Müstesna Bi Mekan Nerede?

Öyle bir yerde ki, manzarasıyla ve muhabbetiyle Boğaz’ın inci gerdanlığını izlemek için müstesna bir noktada misafirlerini bekliyor.

Müstesna Bi Mekan İletişim:

Adres: Yavuz Sultan Selim Mah. Abdülezelpaşa Cad. No:27 Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 523 77 05

Her gün: 08:00 – 23:00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir