Chanel Gezegenine Işınlanmaya Var mısınız?

Chanel Gezegenine Işınlanmaya Var mısınız?

Chanel 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Hepimizin zevkle takip ettiği Chanel markası geçtiğimiz günlerde Paris’te 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonunu görücüye çıkardı. 1960li yılların uzay trendinden ilham alınan koleksiyonda Chanel estetiğine futuristik bir dokunuş geldi. Klasik çizgisiyle ön plana çıkan markaya gezegensel detaylar çok yakıştı. Defile seti ve sunumu da uzay temalı idi. Dumanlarla yükselen bir füzeye doğru yürüyen mankenler dünyayı geride bırakıp geleceğe ışınlanmak üzere sıraya girdiler. Koleksiyonda tüvit ceket takımlar taşlı metalik bandanalarla kombine edilmişti.

Chanel 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tek parça aynalı güneş gözlükleri de güneşe yaklaşan füzenin ışınlarından gözleri korumaya adaydı. Astronot figür desenli siyah ipek kumaşlardan hazırlanmış fresh tasarımlar olgun Chanel kadını imajını benimsemeyen genç kitlelerin hoşuna gidecek ve markanın daha genç yaştaki müşterilere ulaşmasını sağlayacak.

Chanel 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Lüks markalar kategorisine giren ve moda sektöründe en pahalı ürünleriyle tanınan markanın müşterileri Chanel gezegeninin en yeni ürünlerini önceden sipariş edip kısa sürede sahip olabilme imkanını kazanacaklar. Defilenin sunumunu izleyemeyen ve alım gücü sınırlı olduğu için markanın ürünlerine sahip olamayan takipçiler de sanal bir sürprizle Chanel aurasından faydalanabilecek.

Chanel 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Defile gününden bir kaç gün önce Apple şirketi ile işbirliği yapan marka takipçileri için Chanel emoji uygulama programını çıkardı. Sevimli emojiler arasında sanal alemde Chanel pırlanta yüzüğünüzü takıp, pembe Chanel özel uçağınıza binip, pembe Chanel fincanınızda kahve içebilirsiniz. Kahve şekersiz olmaz tabii ki, o zaman Chanel şekerinizi de eklemeyi unutmayın.

Chanel 2017-18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Selfie çektikten sonra altına Chanel logolu barış işareti alt yazısını ekleyebilirsiniz. Pop-art şeklinde yazılmış, “OMG ve CUTE” kelimelerini de kullanabilirsiniz. Doğum gününüzde de, pembe Chanel mumlu pastanızı üfleyip yedikten sonra siyah beyaz Chanel hediye paketinde sizi ne sürprizler bekliyor bakabilirsiniz. Chanelin mağazasına girip alışveriş yapamayanlarımız için emojilerle Chanel gezegeninde bir tur atıp hayaller kurmak ise bedava!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir