Chanel 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı-Çanta ve Aksesuar Modelleri

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı-Çanta ve Aksesuar Modelleri

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı Çanta Modeli

Şu an sonbaharın son demlerini yaşıyoruz. Takvimlerin gösterdiği sezonlara göre kombin yapar, aksesuarlarımızı seçeriz. Çanta ve takılar da iklime ve sezona göre kullandığımız kıyafetlerin kombin değerlerinde şekil bulur ve yerini alır.

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Aksesuar Modelleri

Sonbahar ve kış kombinleri yapsak da bir taraftan da ilkbahar yaz sezonunda kullanacağımız kıyafet, çanta ve aksesuarlarımızı hayal ederiz. İşte bizi çeken içine alan hayallerimizden biri de dünyaca ünlü Chanel’in 2015 İlkbahar Yaz Çanta ve Aksesuar Koleksiyonu. Bu koleksiyon gerçekten de hayal etmeye ve görülmeye değer.

Chanel 2015 İlkbahar-Yaz Çanta Modelleri

Çantalar, klasik Chanel modellerini yansıtsa da, renkler gökkuşağının etkisinde kalmış sanki. Bununla birlikte klasik renkteki Chanel çanta modellerini görüyoruz. Chanel’in birbirinden şık bu çanta modellerini davetlerde, sosyal ortamlarda kullanarak stil bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Chanel 2015 İlkbahar-Yaz Çanta Modelleri

Zincirli çanta modelleri bize renkler ve motiflerin modernize olduğunu, aynı zamanda bir bütünlük içinde kadın zarafetine de uygunluğu özellikle göstermekte.

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Aksesuar Modelleri
Tüm aksesuarlar otantik esintileri taşımakla birlikte, alfabetik harflerin takı olarak tipografik bir değer taşıması, takı tasarımında ofis anlayışı hükmünü gösteriyor.

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Aksesuar Modelleri

Chanel 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı-Çanta ve Aksesuar Koleksiyonunu aslında bohem bir rahatlılığı ve özgürlüğü de betimleyen bir koleksiyon olarak nitelendirebiliriz. Takıların bazılarında ayrıca pırlanta kullanılması, özel günlerde tercihi olabilecek tüm bayanların ilgisini çekecek nitelikte.

Yorumlar

“Chanel 2015 İlkbahar Yaz Ayakkabı-Çanta ve Aksesuar Modelleri” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir