Çengelköy’de Eski İstanbul Ruhunda Bir Mekan: Hurma Cafe

Çengelköy’de Eski İstanbul Ruhunda Bir Mekan: Hurma Cafe

Alkolsüz Mekanlar Hurma Kafe Çengelköy

Çengelköy‘ün ara sokaklarında dolaşıp, birbiri ardına açılan her biri ayrı bir ruha ve özelliğe sahip mekanlarını keşfetmek şu sıralar en sevdiklerimiz arasında yer alıyor.

Leziz kahvelerden ev yapımı tatlılara, antika eşyalardan kitaplarla dolu raflara uzanan büyüleyici bir yolculuk Çengelköy’ün tarih kokan sokakları arasında konuklarını bekliyor. Bu mekanlardan birisi de Hurma Cafe!

Alkolsüz Mekanlar Hurma Kafe Çengelköy

Hurma Cafe antikalarla dolu iç mekanı ve huzurlu bahçesiyle yaz ve kış konuklarını ağırlıyor. Taze demlenmiş çayının yanına eşlik edecek kitaplarla kendinize vakit ayıracağınız harika bir mekan. İç mekanda birbiriyle örtüşen antika eşyaların her biri ayrı bir zamanın temsilciliğini yapıyor gibi… Türkiye’de en çok gazoz çeşidi bulunduran cafe olma özelliği taşıyan Hurma Cafe zencefilli ve damla sakızlı gazozları mutlaka denemelisiniz.

Alkolsüz Mekanlar Hurma Kafe Çengelköy

Keyifli bir müzik eşliğinde, içeceğinizi yudumlarken, sakince kitap okuyabileceğiniz sakin bir mekan burası. Bir kere gittikten ve çayları ve hiçbir yerde bulamayacağınız meşhur gazozları denedikten sonra müdavimi olacağınıza eminiz.

  • Hurma Kafe İletişim
  • Adres: Çengelköy Mah. Çengeloğlu Sok. No 6, Üsküdar İstanbul
  • Telefon: 0216 318 38 63

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir